• 10 yıldır her ses yarışmasında görülen tiptir.

teknosa çalışanlarının top sakallı olması gibi genel-geçer bir durum galiba.
  • acıklı hikayesi olmayanı doğmamıştır. ya beyninde hastalık vardır, ya kızı sakat doğmuştur ya da kısa zaman önce bir yakınını kaybetmiştir. mazlumun yanında olan türk halkı da keriz gibi hemen sahiplenir. kolu sakat diye popstar olur.
    (bkz: serkül)
  • bol bir entari giyinmiştir.
  • avaz avaz bağırınca ilgi çeken yarışmacı.anne damarını kullanınca da seçilmiştir doğal olarak..
  • seçtiği şarkının priminden kazanmıştır.
  • genelde sesleri kalın ve çatallıdır. çatallı olmasını ise yorgunluğa bağlarlar. ayrıca da şarkıyı annesini dövdüğünü hayal ederek söylediklerini düşünüyorum.
  • kibariye klonudur.
    sesi kötü olmasına rağmen jüri tarafından ayakta alkışlanır, gözler dolar, şarkı bitince seyirciler 'bi daha, bi daha' diyerek tempo tutar, ikinci turda elenip evine yollanır.
  • biraz önce isyan ettiğim durumdur.
    insanların acısına saygım sonsuz, iki farklı yetenek görelim derken, annemle geldik, acılarla yoğrulduk gibi acıtasyonlara ne gerek var anlamıyorum.
  • aynı fabrikanın ürünü gibidirler sahiden takdirlik tespit. ben şahsen her gördüğümde, "yaa bu kadın x yarışmasına da katılmamış mıydı" diye sormadan edemiyorum. fakat seviyorum o tribi büyüyünce ben de yapacağım.
  • demekki türk insanını kandırmak bu kadar kolay. biraz duygu sömürüsü yap, biraz da acı pazarla el üstünde tutuluyorsun. üstleri çıplak deri eldivenli insanlar benim annem şarkısını söyleyen bacıma kıçlarını döndüler.
hesabın var mı? giriş yap