• gotun oyununa gelmektir. bu yuzden, o organa got denmistir.
  • (bkz: kaçırmak)
  • sesli osuruk kokmaz denilerek geçiştirilebilecek durum.
  • rezil olma riskini göze almanın acıklı sonu.
  • çaresi olan durumdur. öyle işinizi şansa bırakmanıza da gerek yok.. şöyle ki;

osuruğumuz geldiğinde kıçımızın sağ lobunu ya da sol lobunu artık seçim size kalmış (siyasi tercihinize göre de olabilir) elinizle dışa doğru toplayarak yana çekeceğiz yani makat ortaya çıkacak şekilde bu şekilde olucak. (videoda iki lob yapılmış biz tek lobu yapıcaz) bu şekilde osurmanız durumunda kesinlikle ses çıkmayacaktır. sert bi şekilde osursanız bile ses çıkmıyo gibi bişey. ama çok abanırsanız pofff diye bi ses çıkıyo saniyenin 3 te biri kadar kısa bi sürede olup bitiyo hemen. annemin yanında test etmiştim duyacak mı diye ''o ses neydi'' diye bi cümle kurdu anlayamadı tabi. bende espri yaptım ''o ses türkiye'' dedim kapattım konuyu. ama tabi herkes annem gibi olmayabilir ''osurdun mu'' diye de sorabilir. o anda tek avantajınız şu olur, soru soran şüphede kalacağı için tam da osurduğunuzu idrak edememesinden dolayı size cevap verme daha doğrusu uydurma hakkı doğacaktır. işte burada soğukkanlı olupta heyecan yapmazsanız kendinizden emin bir şekilde hemen şu cevabı yapıştırın; ''ne osurması... burnumdan derin nefes verdim'' deyin tamamdır. bu kadar kolay. ama bu kadar riske girmenize gerek yok normal osurun gitsin. ruhu bile duymayacaktır. olur da osurursanız benim gibi aklınızda bulunsun paralize olmayın yani. gelelim oturma pozisyonuna.. onunda çaresi var evet. mantık yine aynı. loblardan birini (tercihimiz sol lob olsun) sanki kıçımızı kaşır gibi öyle abartmanıza gerek yok ya da pantol düşmüşde onu düzeltiyomuşuz gibi (bu en iyisi) ya da koltuk veya sandalyede sizi rahatsız eden bir cisim varmış gibi yaptıktan sonra lobumuzu toplayıp yana çekerek buraya dikkat lobumuzu toplamış şekilde elimizin üstüne oturana kadar çekmicez. oturduktan sonra elimizi çekicez ve artık dötümüz osurmaya hazırdır korkmadan salabilirsiniz. ha küçük bi ayrıntı vereyim. burada az da olsa bir risk var. (döt burada koltuğa temas ettiği için fizik kuralları gereği etki tepki olayı devreye giriyor. ama korkmayın çözümü basit. şunu da ekleyeyim 3 osuruktan sonra aşağıdaki taktiğe gerek kalmadı bende) bunun üstesinden şöyle gelicez; sağ ayağımız kaşınıyormuş gibi yapıp o bölgeye eğilerek (diz ile bilek arası makbul olan) (tekrar söyiyim sol lob için bu) çok hafifte sola yatmanız yeterlidir. bu işlemleri yaptıktan sonra önce tebirk eder sonra pırtlatabilirsiniz. birkaç tecrübeden sonra herşey çok kolay olacaktır aynı araba kullanmak gibi. gazınızın kokmadığından eminseniz gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz bu uygulamayı. %100 garantilidir ve de denenmiştir. benim asıl sevdiğim tarafı misafirlikte tuvalette sıçarken ''acaba sıçarken osurukta aradan kaçar mı'' diye korkmamdı. malum bi anda çıkıyor ve en kötüsü yankı yapıyor bide. bu yöntemle, yıllarca misafirlikte sıçamama fobimide yendim. hem burada tuvalette olduğunuz için koku korkusuda yok. hatta iki lobunuzu bile yana açabilirsiniz mutlu mesut. yalnız fazla germeyin benden söylemesi.

artık gönül rahatlığıyla ev sahibine haykırırcasına tuvaletin yerini sorabiliyorum. ev sahibinden, ''koridora gir sağdan ikinci kapı'' adresini de aldıktan sonra, elimdeki adres kağıdının mutluluğuyla evde tuvaleti ararken bi yandanda şişko nuri öz güveni ile ''giricem tuvalete vurucam kırbacı vurucam kırbacı'' diye mırıldanarak wc ye girmek anlatılmaz yaşanır.

not: yazarken fark ettimde lob yazmışım oraya. siz onu yanak diye okuyun en iyisi. malum lob beyinde olsa gerek. hagi'nin de dediği gibi ''göt sadece otur ama kafa düşünüyor herşeyi yapıyor kafa''

peşin edit: evet boş vaktim çoktu.
  • bunu çoq yakışıklılar okumasın pilizzz. bir gün işten çıktım eve doğru gidiyorum. açtım müziği son ses, yayıldım koltuğa. sesini bile duymaya tahammül edemediğim o "alçak eylemi" gerçekleştirdim. tam arabanın camlarını açtım, bir de ne göreyim? komşumuzun çok yakışıklı oğlu, mahallemizin çakma behlülü el sallıyor. bana, bana, mahallenin çilli bomuna! memem olmadığından mecbur el salladım. bende bi havalar bi havalar, görsen ağzım burnum ayrı oynuyor. ay dur bu çocuk el sallamıyor ki!
    "1 dk, bekle"işareti yapıyormuş. dursam bir türlü durmasam milyon türlü. görmezden gelerek geçip gitsem mümkün değil, el salladık bi kere. mecburen durdum. o seksi adam cama yaklaşıp hafifçe eğildi.
    -çilli hanım, otogar yolunuzun üzeri.mümkünse beni oraya birakabilirmisiniz?
    +tabi ki bırakırım, buyrun.
    lan bırakayım tamam da araba leş gibi kokuyor:( *
    çocuk arabaya bindi, kokuyu duyunca oha falan oldu ama eminim içinden" yok canım daha neler o yapmamıştır" diyordur. ben çocugun durumu farkettiğini anlayınca;
    +ayy her yer lağım gibi kokuyor, iğrenç ya!
    -.......
    +kusura bakma camları kapatmam lazım tüm pis koku arabaya doldu, üfsss! *
    -........
    +oh bea! birazdan temiz havaya kavuşuruz. *
    -..........
    ulan pij! ben nasıl ayak yapıyorum? sende yapsana! çırpınıyorum lan resmen. niye gururumu kırıyorsun?
  • gürültülü ortamlarda rezil olma olasılığı çok düşüktür.caddede giderken geçen arabanın gürültüsü eşliğinde rahatça bırakılabilir.
hesabın var mı? giriş yap