• aşkım demenin de outdated olmaya başladığını gördüğümüz başlık. şekil olacağız diye kasılıp öleceksiniz sonunda.
    aşkıma ne diyem aq mahmut mu diyeyim ne güzel kadın? aşkım işte. mahmutum diyemem.

merak etmeyin başka hitaplarımız da var elbette ama aşkım demekten bi zarar gelmez.

m sayısı gözlemi ise belli bir yaşa kadar doğru bence, 25 yaşından sonra o kadar m harfi falan çocukça gelmeye başlıyor.
  • zamanında whatsapptan mesajları export edip hangimizin daha çok sevgi sözcüğü kullandığının ufak bir analizini yapan bir program yazmıştım. amaç tabiki pratik yapmaktı. sonuç şaşırtmamıştı ben yaklaşık 1.5 kat daha fazla sevgi sözcüğü kullanıyordum. hala terkedilmedim.

o ara, ayrılan çiftlerin mesajları bu şekilde analiz edilerek bu datadan güzel bilgiler çıkarılabileceğini düşünmüştüm. bu işin bir ileri adımı, bir ilişkide kimin ayrılacağını tahmin edebilen bir ai yazmak olmalı tabiki. işlemin deneklerin gözü önünde yapılması gerekli. hiçbir mesajın hiçbir şekilde saklanmayacağı garantisi verilebilirse bence hala güzel fikir. bir makale çıkar buradan.
  • ulan dönsün de, isterse aş yazsın ben anlarım....
  • kız: aşkımmmmmmm :):):)çiçekböcek
    erkek: aşkımmm :)
    kız: aşkımm
    erkek: aşk
    kız: ağzına sıçarım ama...
    erkek: ?!=!?'^=!

buradan tartışma çıkabileceğini çok kimse bilmez.
  • oysa ayrılınca başka başka harfler giriyor devreye *
  • çiftlerin birbirine aşkım, sevgilim, bitanem gibi milyonlarca kişinin birbirine söylediği anlamsız, içi boş, basmakalıp hitap biçimlerini tercih etmeyerek kökten çözebilecekleri sorunsal.

bu sıfatları kullanmayıp olayı akışına bırakırsanız, aranızdaki ilişki sizin için çok yaratıcı ve eşsiz hitaplar üretecek hiç merak etmeyin.
  • sevgilim bana aşkım yazarken tek 'm' ile yazsa artık eski sevgilim olur. konu kapandı.
hesabın var mı? giriş yap