• zor bir durumdur sizin minik kurabiyenizi gavur adamları çaya batırıp batırıp yer.

minik böğürtlenli pastanızı gece vakti şirinlerler.

sizin açamadığınız dosyayı gavur adamı gelir sağ tıklar yönetici olarak çalıştırır.

sizin emek verip kaleye sürdüğünüz topa gelir gavur adam ayağıyla dokunur golü o atar.

sizin acılı ketçabınızı ekmeen arasına sıkıp yerler.

siz tekfen marka sarı akkor lambasınız gavur adam gelir elektrikçi çırağı gibi bunlarün devrü geçtü abla der spiral lamba bile takmaz direk led lamba takar amk sizide alır yere vurup patlatır. veya dibinizi kesip içinize çiçek eker.

sizin emek verip kurtarmaya çalıştığınız windows'u gavur adam gelir takar cd formatı atar geçer.

sen kızla zar zor baş başa kalıp puding yapıp mikserin bacağını yalarken gavur adam pasta yapar artan krem şantiyi senin minik kurabiyenin bacaklarına döker öyle yalar.

yan şimdi siz skoda pikapsınız taşıma kapasiteniz 700 kg kız ise 800 kg ne olur ıkına ıkına 1. viteste böğüre böğüre altınız vura vura hararet yapa yapa taşırsınız.

adam gen havuzu kaliteli kültürlü bir gavur orospu çocuğu dodge as 900 gibi taşıma kapasitesi 30 ton sizin kız türk kızı 800 kg şimdi 30 ton kapasiteli adama 800 kg kız koyar mı koymaz siz ıkına ıkına taşırken adam hissetmez bile . son viteste bömmm bö bö bö bö bö bööööööööömmmmm vınnnnn vınnn vınn bööö bööööm gibi aragaz vererek taşır ibnenin takviye viteside vardır kıza takviyede yapar deposuda büyüktür çift depo yarım ton .

ondan sonra kız gelir tekrar skoda pikaba skoda 1. vitesten yukarı çıkamaz aragaz çekemez altı vurur en önemlisi takviyesi yoktur yok platin meme yapar deponuz küçüktür yarım tonluk depodan sonra kız 40 litre depoyu ne yapsın amk.
  • bir kere boynuz tenine çok yakışıyor mu öncelikle kontrol edin. elin kızı/herifi gidiyor almanya fransa vs ülkelere ilk hafta her zaman seni çok özledim demelerle geçiyor. ardından oraya alıştıkça ya biliyor musun burada çok güzel yerler varmışlar başlıyor.

maksimum 1 ay. 1 aydan sonra o mesajlaşmalar haftada bir güne düşüyor. burada bana insan gibi davranıyorlar dediği zaman hemen uzaklaşın çünkü seni birisiyle boynuzlamak istiyordur. valla ben boynuzlarımı alman bir çocuk ile sahip oldum ve şu an boynuzlarımı clear men ile yıkıyorum. boynuzlarım adeta ahenkle dans ediyor.
  • bunun bir üst versiyonu sevgili erasmusta iken sizin askerde olmanız dır. *
  • valla birinizin sevgilisini ben elden gecirdim.. hatta is ustundeyken turkiye deki sevgilim ariyor bak bile dedi.. demem odur ki. guvenmeyin.

not: yalan soyleyen bir daha meme goremesin..
  • godoş kulübünün ilk kuralı, godoş kulübü hakkında konuşmamaktır.
  • bizim arkadaşın manitası hamile gelmişti.
  • iki kere ersmusa gitmiş birisi olarak söyleyebilirim ki; türk kızlarının %80 i aldatmıyor. gece dışarı çıksa bile sonrasında efendi efendi yurduna, evine dönüyor.

geriye kalan %20 ise bunların tam zıttı. her gece başka birisi ile görüyorsunuz. yurtta grup bile yapanlarını gördü bu gözler.

yani orada da bir dengesizlik söz konusu.

erkekleri hiç sormayın. sadece 1 arkadaş sevgilim var yapamam filan diyordu. eleman 2.aydan sonra kel adama bağladı.
  • sonu "eski sevgilinin erasmus'tan dönmesi" olarak gelir.
  • beyler agalar, bu konuyu iki başlık altında ayrı ayrı incelemek gerek.

öncelikle erasmus yapanın hatun kişi olması halinde; ülkemizdeki barzo yaşam tarzından ve mahalle baskısından bunalmış olan hanım kızımız, evropa ülkelerindeki özgür yaşam tarzını gördüğünde öncelikle bir afallar. "saat 10'u geçirirsen eve giremezsin" diyen bir baba baskısı yoktur; "kız babana söylerim ağzına sıçar" diye tehdit eden anne baskısı yoktur; gece gündüz evine giren çıkanı gözetleyen, her alışverişte imalı imalı laf sokmaya çalışan mahalle bakkalı yoktur; sevgili baskısı halen vardır ama mesafelerin verdiği büyük rahatlık ilk günlerden kendini hissettirmektedir. ne yaparsa yapsın insanlar dönüp de bakmazlar, herkes kendi derdindedir.

hanım kızımız yavaştan ortama ısınmaya başlar, partilerden partilere akmaktadır artık. kimin eli kimin götünde belli olmayan, alkol ve uyarıcı maddelerin su gibi aktığı, nihayetinde herkesin tuttuğunu götürdüğü ortamlarda yardırmaya; fırsatını bulursa threesomelardan gangbanglere koşmaya başlaması, iyimser konuşursak 1-2 ayını alacaktır. "bi daha mı gelecez dünyaya" zihniyetiyle italyan erkeklerden iskandinav dalyanlarına, latin amerikan büllüklerinden afro amerikan küskülerine kadar geniş yelpazede yarakla muhatap olacaktır.

erasmus yapan erkek kişisiyse zaten uçaktan iner inmez eli sikinde "karılar ne tarafta lan" diye ortama akar.

her halükarda şiddetli seks dönecektir erasmusta. erasmus candır.
  • ingilistere'ye giden üç kızı gözlemledim erasmus ayağına. üç kızdan ikisi -ki ikisi de aynı arkadaşımla sevgiliydi farklı zamanlarda- en yakın arkadaşlarımdan birini aldattı. herif ingiltere düşmanı oldu çıktı. dickens kitaplarını çöpe attı, radiohead dinlemez oldu, ira hayranlığı başladı. üçüncü hanım kızımızdan bahsetmek bile istemiyorum, en kötüsü o oldu zira. allah kimseye yaşatmasın diyebileceğim bir haldeydi.

kısacası erasmus'a giden insanların çok ama çok büyük bir kısmı (kadın/erkek fark etmiyor) istediğiniz kadar tersini düşünün, istediğiniz kadar 'ben çok açık fikirliyim', istediğiniz kadar 'benimkisi yapmaz öyle şey' deyin; sevişip geliyor. sevgilisi olsun, olmasın... 30 yaşında adam oldum, bırakın bazı şeyleri de gözlemleyebileyim.

sayfalarca denilmiş, yine tekrarlıyorum: takıntılı adamsanız/kadınsanız ayrılın. boşu boşuna tükenmeyin. o telefonlar açılmayacak, ulaşılamayacak; efendim, seni arayacaktım da şarjım kalmamıştı, bok oldu, püsür oldu vs... olayları da sinirden kendini sikmene vesile olacak. baştan hiç çekme, direkt ayrıl. en azından ömür törpüsü olarak geçmez günlerin.

bir de erasmus ufuk açıcı bir şey falan denilmiş de; yapmayın yahu... ufkunuzun açılması erasmus'a kalmışsa zaten, şimdiden geçmiş olsun. elin ispanyollarıyla, italyanlarıyla, portekizlileriyle barlarda fotoğraf çektirince o ufuk iki katına çıkmıyor azizim/hemşirem... hadi hayırlı tıraşlar.
hesabın var mı? giriş yap