• lan ne mal adamlarsınız siz aq.

olm bu kız sizin 'sevgilinizse', siz bu kızın geleceğini istikbalini düşünmüyorsanız sizin zaten ruhunuzu sikmek lazım. erasmus da türkiye gibi leş bir yerde yaşayan insanlar gençler için güzel bir fırsat. gider dünya görür, vizyon sahibi olur bilmem ne dil öğrenir ıvır zıvır tüm klişe şeyler işte. bunların bir kısmı gerçek olduğu için klişe diyoruz zaten.

bunun dışında, derdiniz ''ya orda benim manitayı papstırırlarsa,'' meselesiyse; demek ki aranızda öyle bir güven ilişkisi yok. o zaman zaten 'sevgili' olmanın ne manası var amk gidin şimdi hemen ayrılın. onun dışında bırakın takılsınlar lan, genç insansınız bu kadar cinsel bağlayıcı triplere girmenin manası yok, gitsin yapsın kaçamağını bu kadar tribe girmenin manası ne amk.

bin yıl önce şartlar gereği türemiş abuk subuk gelenekler yüzünden hayatı birbirinize zehir etmeyin anasını satim.
  • izmir'de ikinci kez üniversite okuyan biri olarak gençler yurtdışındakiler kadar olmasa da burada da küçük çaplı fena ev partileri dönüyor. hadi partisini geçtim baya baya rahat hayatlar yaşıyoruz, friends with benefits modunda takılmalar gırla hepimiz biliyoruz.
    sizin tabirle sevgili olacak şahsın içinde vurmak/vurdurmak varsa bunu türkiye de hayli hayli ruhunuz duymadan yapabilir.
    onun için yurtdışına giden kesin vurdurur diye abartmayın, o vurduracak olan burda birçok kez vurdurmuştur zaten.
  • büyük ihtimalle artık sevgili değildir. buna olabilir deyip de uzun mesafe ilişkisine atıp tutan adama da şapka çıkartırım.
  • sonu "eski sevgilinin erasmus'tan dönmesi" olarak gelir.
  • akla şu karikatürü getiren olaydır.
    ilgili karikatür.
  • (bkz: ooo çok seks)

şaka lan şaka. her erasmus'a giden seks yapmak zorunda değil. ama erasmus denilen program minimum 1 dönem sürüyor ve 20 yaş üstü insanların uzak mesafe ilişkileri yaşamaları bana pek mantıklı gelmiyor. tabi becerebilen varsa kendi bilir.

ayrıca önyargısız olarak belirtmek isterim ki kadın olsun erkek olsun türk insanında bir yabancıyla seks yapma dürtüsü var. kimseyi suçlamayalım ama bunu da unutmayalım.
  • türkiye'de kalan erkek tarafı örneği arkadaşımdır.

çocuk mahsun mahsun sevdiceğinin yolunu bekliyor. depresif bir ruh hali içinde kendisi. ders başarısı hak getire, odasından çıkmaz olmuş hasretinden. kız ise hayatını yaşıyor.

kıza kızabilir miyim? asla. imkanı olan herkes hayatını yaşamalı. bir kere üniversite okuyoruz şurda. ben 3.5 ortalamaya ve yüksek bir ingilizce puanına sahip biriyim; hibenin oradaki masraflarıma yeteceğine inansam, saniye durmazdım şu ülkede. gidin, gitsinler. imkan varken yurtdışına açılmamak niye? esas komik olan, gıybetçi teyzeler gibi erkeklerin gelip şu başlık altında bu kızları çekiştirmeleri. resmen gıybetçi teyzeler gibisiniz.

ayrıca evet o orda sevişiyor olabilir ama seni de burada tutan yok. sen de seviş. ama lütfen kocişini cam kenarında bekleyen kezban pıtırcığı gibi içip içip bunalıma girme ya da burada saydırıp durma. hayır yani saydır; kus buraya hırsını ama, pek yakışmıyor acizlik sizlere sevgili sözlük erkekleri.
  • y tu mama también izleyin ayrılmadan önce.
  • zor bir durumdur sizin minik kurabiyenizi gavur adamları çaya batırıp batırıp yer.

minik böğürtlenli pastanızı gece vakti şirinlerler.

sizin açamadığınız dosyayı gavur adamı gelir sağ tıklar yönetici olarak çalıştırır.

sizin emek verip kaleye sürdüğünüz topa gelir gavur adam ayağıyla dokunur golü o atar.

sizin acılı ketçabınızı ekmeen arasına sıkıp yerler.

siz tekfen marka sarı akkor lambasınız gavur adam gelir elektrikçi çırağı gibi bunlarün devrü geçtü abla der spiral lamba bile takmaz direk led lamba takar amk sizide alır yere vurup patlatır. veya dibinizi kesip içinize çiçek eker.

sizin emek verip kurtarmaya çalıştığınız windows'u gavur adam gelir takar cd formatı atar geçer.

sen kızla zar zor baş başa kalıp puding yapıp mikserin bacağını yalarken gavur adam pasta yapar artan krem şantiyi senin minik kurabiyenin bacaklarına döker öyle yalar.

yan şimdi siz skoda pikapsınız taşıma kapasiteniz 700 kg kız ise 800 kg ne olur ıkına ıkına 1. viteste böğüre böğüre altınız vura vura hararet yapa yapa taşırsınız.

adam gen havuzu kaliteli kültürlü bir gavur orospu çocuğu dodge as 900 gibi taşıma kapasitesi 30 ton sizin kız türk kızı 800 kg şimdi 30 ton kapasiteli adama 800 kg kız koyar mı koymaz siz ıkına ıkına taşırken adam hissetmez bile . son viteste bömmm bö bö bö bö bö bööööööööömmmmm vınnnnn vınnn vınn bööö bööööm gibi aragaz vererek taşır ibnenin takviye viteside vardır kıza takviyede yapar deposuda büyüktür çift depo yarım ton .

ondan sonra kız gelir tekrar skoda pikaba skoda 1. vitesten yukarı çıkamaz aragaz çekemez altı vurur en önemlisi takviyesi yoktur yok platin meme yapar deponuz küçüktür yarım tonluk depodan sonra kız 40 litre depoyu ne yapsın amk.
  • kızın gitmesini bilmemde erkeğin gitmesi iyi olabiliyor herkes için..

bölümde çok samimi olmayan sadece ders aralarında sigara içip durakta falan karşılaşıp fazla samimi olmadan muhabbet ettiğim bi çocuk vardı.

neyse bu eleman erasmusla polonyaya gitti kız arkadaşıyla da işte böyle ders arasında,durakta falan bu elemanla muhabbet ettiğimiz zamanlarda 3-4 defa karşılaşmışlığımız var muhabbet demiyorum yani konuştuklarımız pek muhabbet sayılmaz

naber ?

nasılsın ?

dersler nasıl ?

şu hocanın dersini aldın mı ?

minvalinde konuşmalar işte zaten bu konuşmalar yaşanırken çocukta yanımızda. herneyse çocuk polonyaya gittikten sonra biz kızla karşılaşa karşılaşa samimi olduk,kız kendi arkadaşlarıyla falan tanıştırdı beni pek sikimde değiller ama işte konuşuyoruz.

bide benim okuldan çok arkadaşım yok yani bazen insan okula gitmek için sebep arıyor çok üşendiği zaman en kötü okulda arkadaşın falan olsa ya okulda ya da okulun dışında derse girmeyip takılırsın.benim hiç öyle aksiyonlarım olmadı arkadaş konusunda ince eleyip sık dokuduğumdan ama bu öyle asosyallikten falan değil az ama öz arkadaşım var ama herkesle muhabbet ederim ama samimiyet olmuyo işte herkesle.herneyse konuyu dağıtmıyorum geri dönüyorum.

polonyalının hatun ve hatunun arkadaşları dışarı çıkacaklarmış taksimde eskici diye bilinen pop çalan bi mekana gideceklermiş.ben o havaları pek seven biri değilim kibarca "bakarız" demekle yetindim niyetim gitmemekti ki gitmeyecektimde.sonra bu polonyalının hatunla numaralaşmıştık biz,kızla öyle çok samimi değiliz öyle kanki durumumuzda yok yani numaralar var ama yazışmıyoruz

neyse bigün malak gibi yatıyorum evde bu aradı beni gelecekmisin falan diye sordu girişte problem çıkmaması için eşli olmak gerekiyormuş ısrar edince tamam dedim bende açıkcası fazla uğraşmamak için pes ettimde diyebiliriz.

cumartesi günü toplandık taksimde burgerin önünde olmasada toplandık.ben bi tanıdığın işlettiği mekanda oturup takılırken kız aradı nerdesin diye olduğum yeri söyledim tamam geliyorum dedi.neyse bu geldi votka söyledi kendine bende bira içiyorum başladı konuşmaya.konuştukça konuşuyor.bi yerden sonra kafa kaldırmıyor işte benimki napıyodur aldatıyordur kesin muhabbeti falan yaptı bende yok ya falan diye geçiştirdim iyi çocuk falan dedimde çocukta kızda sikimde değil yeterki sussun diye.en son sen olsan aldatırmıydın diye sordu bende hiç düşünmeden evet aldatırdım dedim ve çiş yapmak üzere lavaboya gittim.ben gelince kız gitti bu sefer.sonra bizim tanıdık benim boş bardağı alma bahanesiyle yanıma gelip "kız sende" dedi bende gülümseyip "ahahaha aynen abi fena sikicem :dddd" dedim.tanıdık "sen hala makaraya al beni aq kız sende diyorum,ben adamı bakışından anlarım" dedi ve kız gelirken yanımdan uzaklaştı.

kız geldi oturdu tekrar ee sen bişeyler anlatmayacakmısın "cool çocuk" dedi bende "cool mu ? ahaha saçmalama ne coolluğu ?" dedim.meğer bizim bölümde bana cool çocuk lakabını takmışlar haberim yokmuş.öyle sakinliğimden,pek kimseyle samimi olmadığımdan,yanlız takıldığım ve yakışıklı olduğumdan dolayı böyle demişler.(çirkin olsaymışım cool değil sadece çirkin çocuk olacakmışım meğer bak bak laflara bak amına koyim)şaşırdım,güldüm sağolsunlar demekle yetindim.sonra sevgilim olup olmadığını sordu yok dedim zaten yoktu aq.neden dedi ? sevgilimin olmamasınıda karakterime falan bağlayacaktı heralde izin vermedim ayrıldık dedim hadi ya okuldanmıydı hiç görmedik falan dedi yok ankaradaydı dedim bende(aha yarrağı yedik aq uzak mesafe ilişkisi konusunu tekrar açtım istemeden)sonra ben kavga ettik ayrıldık dedim.bir süre kafamı dinlemek istediğimi falan söyleyip bu yüzden kız arkadaşım olmasını istemediğimi söyleyip konuyu kapattım.

arkadaşlar ben hayatımı ankara-istanbul arası piç ettim.yaz tatillerinde ankarada üni okuyan arkadaşlarımın evini kiraladım ,ankarada iş buldum,günde en az 12 saat bahçeli 7. caddedeki o sikik mekanlarda garsonluk yapıp günde 25 tl kazanıyordum ama mutluydum anam sikilsede mutluydum.çok şeyimi verdim, zamanımdan,hayatımdan,okulumdan,cebimdeki paramdan aklınıza ne geliyorsa feragat edip sevdiğim için elimden geleni yaptım ve tüm bunların sonucunda ona evlenme teklifi edeceğim gün yani yıldönümümüzde birazda benim hatalarımdan dolayı ayrıldık piç gibi bir köşeye itildim ve o günden sonra kimseyle beraber olamayacağımı düşündüm(buna gülüyorum şuan)

yakışıklı olduğumun farkındayım benim farkettiğim bu şeyi başkalarının farketmeside gayet doğal çalıştığım mekana gelen kızlar servis altlıklarına,çay tabaklarının üstüne bıraktıkları kağıtlara,hatta daha ileri gidip garson önlüğümün cebine servis yaparken numarasının yazdığı kağıtları hızlıca cebe bırakanlar bile oldu.ama ben hiçbirini umursamadım çünkü çok mutluydum.sonra bunları istanbuldaki beraber büyüdüğüm arkadaşıma anlattığımda cevabı sadece "aptalsın olum sen çok pişman olacaksın" idi.

gel zaman git zaman kız arkadaşım ailesiyle tatile çıkmıştı 2013 kışında.mısıra gitmişlerdi.havaalanından ben uğurlayacaktım onu ailesi görmeden gizli saklı buluşacaktık.sabiha gökçende(bu arada o yazdan sonra ben istanbula döndüm falan) kahve dünyasında otururken benim telefonumdan facebooka girdi işi bitince telefonumu verdi ve vedalaştıktan sonra ailesinin yanına döndü ve yolculuğuna başladı.

eve giderken kendi facebook hesabıma bakayım dedim birde ne göreyim onun hesabı açık.yalan yok mesajlarına baktım.bunun adı güvensizlik falan değil başka bişey baktım abi tereddüt etmedim hiç direk baktım.batu diye bi orospu çocuğuyla yazışıyor hanımefendi.elim ayağım buz kesti konuşmaları okudukça e-10 dan inip rıhtımda ağladım.hayatımda 3 defa böyle ağladım ben
    1) denizlide şampiyonluk gittiğinde
    2) kadıköyde trabzonla berabere kalıp şampiyonluk gittiğinde
    3) babamın ilk defa aldığı uçan balon elimden uçup gittiğinde (sonra tekrar aldılar ama çok ağladım hala anlatıyor bizimkilerde)

herneyse daha fazla dayanamadım evde devam ettim okumaya.2010 yılına kadar gittim.meğer liseden arkadaşlarmış.çocuk hep asılıyor bizimki karşılık vermiyor ama yolda vermiyor hep böyle yani.

neyse içime attım ama birgün patladım.maçtayım,stadyumda zaten gerginim..okul,bu mesajlar,kafamdaki herşey heryerde.maçtan önce kalamış sahilde başladım içmeye 8 kıtı bira içtim arkadaşla bi cep viskimiz vardı 20 lik black label onuda yarılarken yandan elemanlar "hocam çok çanımız çekti viskiden biraz alsak size 2 rakı versek olurmu dedi.dedim canınız sağolsun buyrun tabi dedim.kalamış parkındayız bu arada bunlar kalabalıkça dedim size yetmez belki gerek yok biz iyi içtik falan onlarda bizde kaçıcaz zaten buyrun beraber içip stada geçelim dediler.bizde eyvallah diyip fenerbahçeye içip kadehleri dikip stada doğru yola koyulduk ama ben bomba bildiğin bombayım,efsaneyim,harikayım.

neyse stada girdik işk yarıyı önde kapattık tuvalete gittim açtım telefonu daha fazla dayanamadım başladım saymaya sövmeye bizimkine. "şu amına kodumun maçı bitsin senin ağzına sıçmaya gelicem yeter lan bende insanım,bana bu şerefsizliği nasıl yaparsın" minvalinde cümleler kurdum.telefonu kapayıp maç bitmeden stadı terkedip harem otogara gidip ilk biletle ankaraya gittim

yolda alkolün atkisi geçtikçe ben sakinleştim biraz.ama kafamda nokta koymak vardı hiç değişmedi bu fikir.aştiye geldim bu karşıladı beni konuşmaya başladık.neticede vazgeçtim ayrılmaktan.burada tek bir noktaya değinicem.o konuşmanın içerisinde geçen şeylerle ilgili. o da hanımefendinin arkadaşlarının " o istanbulda kimbilir neler yapıyordur,ayrıl,hem twitterdan çok kızla konuşuyor bence seni aldatıyor" goygoyuna gelip o yapıyorsa bende yaparım gazına gelmesinden ibaretmiş aq.bide olayların görünmeyen kısmı var o ölene kadar benimle sır olarak kalacak.

not:mobil olduğum için olayları tam detayıyla anlatamıyorum yarın pcde eklemem gereken yerleride ekleyip hiçkayede açık uç bırakmamaya çalışıcam.

neyse bunlar aklıma geldi konuşurken kızla. aklımdan "ben kızı sikicem aq" dedim sadece.diğerleride geldikten sonra eskiciye geçtik bir süre sonra kız içtikçe dağıtmaya başladı hadi sende kalksana eğlenmiyormusun falan dedi.tebessüm edip ben böyle iyiyim dedim oturmaya devam ettim.

bi ara dışarı hava almaya çıktım tamam bende sigara içiyorum ama mekan karanlık,gürültü,dans edenlerin ter kokusu falan derken daralıp dışarı çıktım sigarayı yaktım etrafı falan kesiyorum sokakta bir grup akranım sayılır yaştaki çocuk oturmuş şarap içiyorlar onlara bakarken benim hatun geldi başladı,konuşmaya ama kafası trilyon terlemiş falan epeyi.dur dedim üstümdekini çıkartıp buna verdim "terlemişsin,hasta olacaksın" diyede ekledim.çok naziksin diyip bir sigarada kendisine istedi.sigarasınıda yaktıktan sonra senden hoşlanıyorum neden bilmiyorum ama senden hoşlanıyorum dedikten sonra dudaklarıma yapıştı.epeyi sert öptü yalnız hatta arada burnumun kemiğin üstüne çarptı az daha burun gidiyordu aq.neyse kendini çekti çok özür dilerim dedi ve gözümün içine baktı.sonra olanlar aklıma geldi herşey 3 saniyede gözümün önünden geçti.bende öptüm bunu.

işte o 3 saniyede numarasını verip geri dönmediğim kızlar,ankaradaki arkadaşlarımdan yediğim kazıklar,onu affettiğim gün,ayrılmamız,evlilik teklifi,gözyaşlarım,emeğim herşey o 3 saniyede gözümün önünden geçti.kaybettiğim zamanı ben o dudaklardan geri çaldım.sonra o gece bunu çatır çutur siktim pazartesi bile okula gelemedi.sikimde mi ? kesinlikle hayır.

haaa bu arada hepiniz polonyadaki çocuğa üzüldünüz belki. ulan şerefsiz senin eski hatun sana bunları yaşattı diye o çocuğu üzmeye ne hakkınız vardı yada senin hatun seni cinsel olarak aldattığını düşünüp neler yaşamışsın çocuğun sevgilisini sikerken hiç mi aklına gelmedi diyebilirsiniz..

çocuk polonyada o orgy senin bu orgy benim mevzulara girmiş ama çocuğu takdir ediyorum benim yaptığım aptallığı yapmadı eline fırsatları değerlendirdi.bende kaybettiğim piç olan zamanımı geri çaldım.

bazen birilerinin mutlu olması için birilerin mutsuz olması gerekir.

peki bu hikayede mutsuz olan kim ? hiçkimse !

anlatacaklarım bu kadar.

-anasının amını sikiyim ya bu ne lan yazdığımın uzunluğundan utandım.sorry
hesabın var mı? giriş yap