şükela:  tümü | bugün
 • sevgili ve sözkonusu karşı cins ile ayni evi paylaşıyorsanız, fazla sorun yaratması beklenmeyen tipik üniversiteli bekar evi ortak yaşama pratiklerinin sergileneceği hadise.
  eger sevgili ve sözkonusu karşı cinsin birlikte oturduğu evde siz oturmuyorsanız, gamsız, ilgisiz ve gerçekten geniş bir yapınız olması durumunda, yine üzerinde durulmaması gereken bir yaşam deneyi.
  ama sevgili ve sözkonusu karşı cinsin birlikte oturduğu evde siz oturmuyorsanız, bir de üstüne üstlük meraklı ve kıskanç bir mizacınız varsa, gerçek kesit, hepsi gerçek gibi programlara malzeme olmaya gebe bir ilişkiler zincirinden söz ediyoruz demektir.
 • eger escinsel degilseniz, sevgiliniz de bir karsi cins uyesi oldugu icin sorun olmayacaktir tahminimce. hmmm tabii sevgiliniz biseksuelse o zaman sorun teskil edebilir.

  aylar sonra gelen edit: (bkz: basligin ustunuze kalmasi)
 • burada gosterilecek tepki sevgiliden cok insanin kendine guvenmesi ile ilgilidir. onemli olan kaybedecegin kendisi oldugunu kendisine bir sekilde gosterilmesi, iliskinizin sizin icin ne kadar ciddi oldugunu, sonuclarina kendisinin katlanacagi ve ozguvenin sevgiliye belirtilmesi gereklidir. oyle yada boyle sevgilinin aldatacagi varsa aldatir bunun icin karsi cinsle ayni evde kalmasina bile gerek yoktur sadece birkac dakika yetecektir kendisine...
 • kıskançlık, özgürlük, sevgiline güven, kendine güven, cinsellik, ilişki vs. hakkında kişiyi deriiinnn düşüncelere sevkedebilecek durum.
 • sevgilinizin ayni evde yasadigi karsicins kisi sevgilinizin evlenmis oldugu kisi ise gayet boktan berbat bir durumdur. yapilabilecek tek sey alismaktir*.
 • sevgilinin karşı cinsle aynı evde kalması sorun değildir yeter ki karşı cins sevgilinin içinde ya da sevgili karşı cinsin içinde kalmasın.
 • kişinin malum şeyi yaşamadan aklının başına gelmeyeceği hadise. kendinize güvenin, sevgilinize güvenin, başınıza gelince de aklınıza güvenin mukayet olun kaçmasın, bi de yüzünüze güvenin insan içine çıkın e millet gülebilrir bi tarafıyla hani güveniyodun diye. hayat bu olur mu olur. ne gerek var değil mi arkadaşlar? hala kızla erkek arkadaş kalabilir mi vb. şeklinde sorunsallar yaratıp bi çözüme varamazken, "marsda her şey var,hımm dünya nüfusunun kaçta kaçı marsa yerleşse acaba" şeklinde cevaplar aramaya benziyor.
 • erkegin kendini bilmesinden dolayi direk cinayet sebebi, bir tasla iki kafa ezme mevzusuna donecektir suphesiz.

  ne demek lan karsi cinsle ayni evde kalacak manyakmisiniz? her genc erkegin fantezisidir bu sole bi evi hatunlarla beraber tutsam sonra bi sekilde kafalar, ne eder homur homur seks yapariz fuck budy filan oluruz vs vs... hayir yani vermedi diyelim sevgili. erkek rontgenliyecek garanti o olmadiginda gidip kulotlarini kokluyacak, ic camasirlarinin fiyonklarini kesip onlarla masturbasyon yapacak. bi de bi de! ustune ustluk sonra sevgilinin de girecegi ayni banyoya attiracak serefsiz. dusuncesi bile dellendirdi beni olacak is degil.
 • bu deneyimden sonra vicdan azabıyla dolu ve yaptığını itiraf etmek için gel gitler yaşayan bir sevgiliye sahip olma ihtimaliniz azımsanmayacak derecededir. (bkz: ateş ile barut)
 • "aman da içer sıçar bunnar, ondan soora sabaha kadaaar seks seks seks" diye düşündürebilen hal durumu. iki içki içti üç beş muhabbet etti diye sevişecekse iki insan dahası başkasıyla halihazırda duygusal bağı olduğu halde herhangi biriyle seks yapmak için seks yapmaya sıcak bakan bir insansa bağlasan durmaz o kişi. bulduğu bulabildiği herhangi biriyle her an her şeyi yapar hatta henüz yapmamış olsa bile siz onu yapmış varsayabilirsiniz. bir de şu vardır iki insan birbirini seviyorsa ki genelde birlikteliklerin ana sebebi bu olsa daha bi güzel olur niye ayrı yaşarlar, niye bir yolunu bulup şu boktan hayatta daha fazla birlikte yaşayabilmek için fırsatlar yaratmazlar ayrı mevzudur. yani ama ben ailemle yaşıyorum yok o kirayı bölüşüyor filan hakkaten ilginç mazeretlermiş gibi geliyor bana. ilişki yeni olsa bile bi şekilde mevcut vakti aynı evde geçirmekte fayda vardır. en azından ne bok yemeye birlikte olduklarını daha kolay kavrar insanlar. amaçları yoksa da ondan bundan sözde kıskanıp da aslında mülkiyetçi erkek ya da kadınlık komplekslerini boş yere dile getirmesinler.

  edit: son oylananlarda gördüm de bu entry'i, ne demişim anlayan varsa beri gelsin ahah bazan çok ezikleşiyorum lan.