• hanımla uyumayı tercih ederim
  • sol kolun ızdırabının başlangıcı. o sol kola çare bulun lan. (sarılırken arada kalan ve kangren olan kol)
  • uyku dediğin şey tek kişilik bir eylemdir.uyurken çevrende ne olur ne biter bilemezsin.uyuyorsundur çünkü anlatabiliyormuyum.yanyana yatıp sohbet etmek,sarılmak,sevişmek,tv izlemek v.s. bunlar çok keyifli itirazım yok. ama sıra uykuya gelince sağa sola rahat döneceksin,çevrendekine çarpacak mısın,o sana çarpacak mı diye stres olmayacaksın.değil yanyana uyumak,aynı odada bile uyumamak en idealidir aslında.kadınların bu sarılarak uyumak takıntısı nedir anlayamıyorum.
  • huzurdur. kalbinin, aşkının, sevginin sahibinin kollarının arasında.. çekim gücüyle, askla, huzurla o kolların arasında uyursun. kokusunu duyarak, sarilarak, elini tutarak uykuya dalarsın. huzurla, aşkla uyumayı özledim..
  • hayatın bize verdiğin en güzel duygulardan biri...
  • seksten bile zevkli olan eylemdir. hele çıplak uyuyorsan über güzeldir. başını göğsüne yaslayıp ayağını üstüne atınca içine dolan huzur tarif edilemez. yada kaşık pozisyonunda ona sıkı sarılırken kolundan öpmesi...gece istemsizce sana sarılıp boynuna sokulması da ayrı bir zevktir. arada "biraz sus da bende uyuyayım" diye horultuna veryansın etmesi de gülüşmene sebep olur
  • denemediğim fakat denemeyi çok istedigim eylemdir..
  • çiftlerden serin olanına afakanların bastığı, sıcak olanına da bedava soğuk su torbası gibi gelen durum. ve evet ben hep serin olanımdır.
  • öncesinde veya sonrasında pompa olandır.
  • genelde kızlı erkekli yapılan eylemdir. yakında gerekli işlemler yapılacaktır. benim jurnalci teyzelerim bu durumlardan pek rahatsızdır. valilerimize gerekli talimatlar verilmiştir.
hesabın var mı? giriş yap