• yillardir ne gazetesini okurum ne de kanalini izlerim.

başlikta geçen ismi de ilk defa duyuyorum.

ne halleri varsa görsünler.
  • kadın, sezgin baran korkmaz'la konuşmuş. korkmaz buna her şeyi anlatıp bir de ses kaydını dinletmis ama kendisi fatih altaylı yazana kadar bunu yazamadi. bugün de kendisini kurtarmak için ifşa etmiş.

katıldığım kampanya. bu tarz kişiler tv'lerde olmamalı. çok kaliteli gazetecilik yapıyorsa kursun bir youtube kanalı oradan yapsın ama yapamaz... gazeteci olsaydı o ses kaydının haberini duyar duymaz yapardı. toplumsal sorumluluk bunu gerektirir çünkü.
  • he delikanlılar he. siz çok yiğitsiniz siz kesin açıklardınız.
  • bir oy da benden bu kampanyaya . oldum olası sevilay'ın bir cazgır olduğunu bilirim tam bir goygoycu
  • bugüne kadar başlamamış olması hata dedigim kampanya.
    ülkede gazetecilik mesleği mi kaldı? uğur mumcu ile sona erdi diye düşünürüm.
  • bir sonuc cikarmayacak kampanya. oradan kovulur surada yazar. yazisinda illa ki mesaj vermek, sevimli gorunmek icin, mal varligini vs anlatirken vay bana fetoculer de iftira atti hikayesini anlatmis epey zorlama bir ilinti kurarak. artik herhangi bir seyi savunur ya da saldirirken fetoyu kullanmayani dovuyorlar. millet de yiyor. afiyet olsun.
  • 5-6 yıl öncesine kadar lağım ahaber kanalında çalışıyordu, habertürk, ahaber, cnntürk, hepsi aynı bokun soyu.
  • adı ortaya çıkınca açıkladı. suçu bildiği halde açıklamamış. suçluyu gizlemiş. kovulur
  • "kapatır kapatmaz derhal habertürk yönetimini aradım.

duyduklarımı bire bir paylaştım kendileri ile.

ama yine de dayanamayıp üstü örtülü olsa da 10 milyon euro şantajı ima eden bir tweet attım."

tık

üzerine düşeni yapmış. kanıtsız, polise de gidemezdi.
  • kovulmadan önce şu sorular için de kendisinden cevap istenmesi gerektiğini düşünüyorum:

- twitter'da yalıkavak marina'ya övgüler dizerken oranın çökülmüş bir mekan olduğunu biliyor muydun?

- yalıkavak marina reklamı yapmak karşılığında bir menfaat elde ettin mi?

- sezgin baran korkmaz neden bir basın kuruluşuna değil de doğrudan sana güvenip ses kayıtlarını seninle paylaştı?

- çok övdüğün yalıkavak marina'ya çökenlerle sezgin baran korkmaz arasındaki ilişkiyi biliyor muydun?
hesabın var mı? giriş yap