• kadın, sezgin baran korkmaz'la konuşmuş. korkmaz buna her şeyi anlatıp bir de ses kaydını dinletmis ama kendisi fatih altaylı yazana kadar bunu yazamadi. bugün de kendisini kurtarmak için ifşa etmiş.

katıldığım kampanya. bu tarz kişiler tv'lerde olmamalı. çok kaliteli gazetecilik yapıyorsa kursun bir youtube kanalı oradan yapsın ama yapamaz... gazeteci olsaydı o ses kaydının haberini duyar duymaz yapardı. toplumsal sorumluluk bunu gerektirir çünkü.
  • cok guzel konustu. çatır catir cevap verdi, soru sordu o sari sacliya. icimin yaglari eridi. helal olsun, arkasindayiz. ustteki yazarin dedigi gibi, toplumun sesi oldu
  • mükemmel bir kadın toplumun sesi oldu. bu linç yapanlardan mi korkacak. hadi yallah hindistana köpeksever insanlar. haydi.. zorunuza mı gitti.

sevilay hanım heykeli dikilecek bir yazar
  • kendisi çapındaki bir gazetecinin edinemeyeceği mal varlığına sahip ve bunu kredi çekip aldım diyecek kadar da komik bir kadın.

bu tip insanların piyasada barınmaması lazım.

eğer görevine devam ederse büyük rezalet olur.

bunlar gazeteci değildir zira gazeteci toplumun haber alma hakkına hizmet eder.

bu insanlar kendi cepleri için kamuoyuna kötü şeyleri iyi gibi gösterme görevi görüyor.
  • yillardir ne gazetesini okurum ne de kanalini izlerim.

başlikta geçen ismi de ilk defa duyuyorum.

ne halleri varsa görsünler.
  • bir oy da benden bu kampanyaya . oldum olası sevilay'ın bir cazgır olduğunu bilirim tam bir goygoycu
  • kovulmadan önce şu sorular için de kendisinden cevap istenmesi gerektiğini düşünüyorum:

- twitter'da yalıkavak marina'ya övgüler dizerken oranın çökülmüş bir mekan olduğunu biliyor muydun?

- yalıkavak marina reklamı yapmak karşılığında bir menfaat elde ettin mi?

- sezgin baran korkmaz neden bir basın kuruluşuna değil de doğrudan sana güvenip ses kayıtlarını seninle paylaştı?

- çok övdüğün yalıkavak marina'ya çökenlerle sezgin baran korkmaz arasındaki ilişkiyi biliyor muydun?
  • adı ortaya çıkınca açıkladı. suçu bildiği halde açıklamamış. suçluyu gizlemiş. kovulur
  • 5-6 yıl öncesine kadar lağım ahaber kanalında çalışıyordu, habertürk, ahaber, cnntürk, hepsi aynı bokun soyu.
  • kesinlikle katıldığım kampanya.

körü körüne muhalefetlik yapmaya çalışan ama yapamayan, uslubu bozuk, diğer konuşmacılara saygı göstermeyip sürekli araya girmeye çalışan, seviyesiz ve hadsiz kişiliğiyle habertürk'e ve hatta hiçbir kanala yakışmayan (sözde) yazar.

söz hakkı kendisine geldiğinde kanal değiştiriyorum. o derece itici.
hesabın var mı? giriş yap