• arabada tazmanya canavarına dönen çocuğumu bak senin özel koltuğun var diye sakinleştirmemi sağlayan mübarek yapım. her ne kadar paint'te yapılmış gibi görünse de çocukların pek sanatsal kaygısı olmadığından ebeveynler için son derece faideli. sıkıştıysan koş tuvalete, kendim yapabilirim, hapşırırken elinle ağzını kapa tarzı başka pek çok güzide eserleri de bulunmakta.
  • olmasaydın tok karınlı bebekler olmazdı o yuzden sanki daha cok anne babaların dostları gibi geliyo bana
  • renkler ve çizim çocuklara göre. çünkü onlar dünyayı bizim gibi göremiyorlar. 10 aylık kızıma açtığım zaman heyecandan ellerini çırpıyor. özellikle arı vız vız.. 10 aylık ömründe onu bu kadar mutlu eden başka bir şey yok. o yüzden çok izletmemeye çalışıyorum. tablet bağımlılığı yaşını olabildiğince ertelemek ve acil durumlar için tolerans gelişmemesi için..

not:bir adet anarşist ördek içerir..
  • favori karakterimin şaşkın ördek olduğu youtube kanalı.

evet baba olduktan sonra seve seve öğrendim.
  • müdavimiyimdir. like oranları arasındaki orantısızlık ekranı minik parmaklarıyla parmaklayan ufak insanların eseri olabilir.
  • sezen aksu'nun 1.6 milyon aboneliği varken, 5.7 milyon aboneliğe sahip youtube kanalı.

13 aylık oğlumun kriz anları kurtarıcısı. ailece tüm şarkıları ezberledik. tüm şarkılar harika. benim favorim kaç kaç ayı ve haydi tavuğum yumurtla.
  • (bkz: ördekçiyiz)
  • araştırılması üzerine tez yazılması gereken bir şeydir.bütün çocuklarda istisnasız sakinleştirici ve bağımlılık yapıcı etkisi bulunmaktadır.ayrıca çocuklar sıkılmak nedir bilmezler bunları izlerken.diğer bir adı susturucudur.
  • ailecek izliyoruz
  • eger bazi bebekler yetersiz beslenme yuzunden hastalanmiyorsa bu kanal sayesindedir.
hesabın var mı? giriş yap