• çok pis susatır. çöllerde gezmişe döndürür adamı.
  • aceleye gelmeyeni makbuldür.
  • güzel bir klasik müzik eşliğinde şarabın desteklediği güzel bir yemeğin ardından yapılması gereken zevkli eylem.

bakıyorum insanlara yemek yedikten sonra televizyon izliyorlar sigara neyim içiyorlar... ne aptallık.
    gidin sevişin yahu! gidin sevdiğinizle sevişin!
  • bazen bir bakışma ile bile olabilendir. tatlı tatlı bakışırken mesaj alınıp verilmiştir. bütün zamanlarda güzeldir. tadından yenmez.
  • bazen bir çakışmayla da olabiliyor yani o da kötü değil hiç yoktan iyidir ne diyorum lan ben. *
  • bu eyleme atfedilen gunahlarin yarisi savasmak fiiline yapilmis olsaydi, dunya mis gibi, cicek gibi bir yer olabilirdi.
  • konusamadagim, anlaşamadığım biriyle sadece yataktan ibaret bir ilişki istesem -ki ona one night stand denebilir- en alası burada ruslar'da var. ama rakı sofrasından kalkıp gidip sevişmek de var. bu ikincisi daha doyurucu oluyor. muhabbetin tamamlayici bir unsuru gibi, samimiyetin ve güvenin bir ileri aşaması gibi, "ikimiz de istiyoruz, karşılıklı güven var muhabbet de güzel, neden bu eksik kalsın" mantığı var. bak metres anlayışındaki değil, gercek anlamındaki dostluğun devamı gibi duşun. mevlana ve şems ilişkisi gibi duşun. hatta teflon tava gibi duşun; yanmaz yapışmaz üstünde artık kalmaz.

kadınlar aslında bu konuda daha biz erkeklere göre daha şanslı, çünkü biz direk sapık karakteriz. ama sanki kadınlar "tanrıça" ve erkekler de sadece onların "damızlık" besileri. yahu ben bana bağlanmanı istemiyorum, kendim de bağlanmak istemiyorum? el-cevap "e ben ciddi iliski istiyorum". türkçesi şudur bende; evlenmeyeksen vermem. yok ya? ha, ilişkinin düzenli ve düzeyli olması çok önemli hayatta evet. ben de katılıyorum. ama kısıtlama, sahiplenme, krizlere sokma, "gözünü oyarım" falan dedin mi iş oradan çıkıp ihtirasa giriyor. birilerine ego pompası olmanın keyif vereceğini sanmıyorum, kusura bakmayın.
  • denize girmeye, yüzmeye benzeyen libidal etkinlik: içine girmedikçe yüzmek istemediğinizi sanır, ancak tuz tene, ten tuza bir kez temas edince çıkmak istemezsiniz.
  • esas maddesi aşk ve his olması gereken eylem. onlar olacak ki iliklerine kadar hissedeceksin ve hissettireceksin. zevkten gözlerin dolacak. bir olup, birlikte çağlayacaksın. ne demişler bir her şey, her şey bir.

diğer türlü karşındakinin gözünün içine bakmadan, tenin kimin tenine değiyor, kalbin nasıl atıyor farketmeden, iki beden arasında şimşekler çakmadan "hımms , ahh, ohh, 2 dakika sonra geldim" modunda yaşıyor ve yaşatıyorsan yazık, ayıp , günah, zaman kaybı. o yaptığını şahin k da yapıyor.
  • -iş ve -mek eklerinin; "sev"mek fiilinin emir hali ile birleşmesinden oluşan kelime. önce "sev" emri ile ardından gelen "seviş" emrini pekiştirerek başka bir fiilde vuku bulan, fiil.
hesabın var mı? giriş yap