• aids olabilir bir ihtimal. reçel meçel diye kafa siker.
  • musluman olabilir.

adamin zaten karsi koydugu dert buyuk, bir de "yoksa beni sevmiyo musun" diye ustune gidip kafasini sikmeyin, nolur.

hayir kadin reddedince iyi guzel anlayisla karsilicaksin. erkek reddedince boyle.

erkek israrla isteyince abaza oluyo, iliskiye ne gozle bakiyosun sen oluyo; kadin isteyince normal oluyo, tutku oluyo, ask oluyo.

bi siktirin gidin demek istiyorum buradan oylelerine.

edit olaraktan: asagida ispati yapilmis, savimi ornekledigi icin kendisine sonsuz tesekkurlerimi gonderiyorum.
  • dünya mastürbasyon şampiyonu yaratır.

(bkz: dünya mastürbasyon şampiyonu)
  • seviştikten sonra terkedileceğini düşünüyor da olabilir. yani bu da bir ihtimal.
  • sevişmeyen taraf hangisi olursa olsun fark etmez. yakın gelecekte eski sevgilidir.
  • heteroseksüeldir!
    siz düzgün bir ilişkiniz olduğunu ve sevgilinizin sevişmek için biraz daha beklemek istediğini düşünüyor, o günün-gecenin hayalini kuruyorsunuzdur.sonra acı gerçeği görürsünüz; karşınızdaki kadın/adam sizinle sevişmemek için sürekli bahane buluyordur zira kendisi içten içe karşı cinsten hoşlanıyordur, karşı cinsi arzuluyordur.siz sadece vakit geçirdiği, deneyim kazandığı bir oyuncak ona göre zararsız bir hemcinssinizdir, sizin duygularınız önemsizdir, yeter ki o kendinin farkına varsındır.evet böyledir!
  • üzgün kaslının kız arkadaşıdır.
  • "sevgililik seksten ibaret değildir", "seks olmazsa olmaz değildir", "sevgililik; aşk, paylaşım, sevgi, birbirine destek olmak, romantik duygudaşlıklar gibi bileşenlerden oluşur" diyen bu sevgilinin %90 oranında kadın olması ve %90 oranında bekaret kasıyor olması ve bunların da %99.99 karşı cinsle bu paylaşımları yaşamak istemesi de epey acayiptir. kardeşim madem sevgililk bu seks vs. gibi unsurları içermek zorunda değil neden bu duygusal durumlar karşı cinsle olmak zorunda? hatta neden mümkünse fiziksel çekiciliği olan mümkün mertebe ve elden geldiğince bulunabildiği kadarıyla yakışıklı bir erkekle sevgili olunmak isteniyor?
hesabın var mı? giriş yap