• sırt dekoltesini parmağının ucuyla gösterip -ingilizce biliyor ya- itsy bitsy spider'ı söyleyeceği günleri bekliyorum umarsızca...
  • marziye adlı dizide fettan belediye başkanını hakkını vererek oynamıştır.
  • "key seraaağ kim ola ki" diye düşünmeme sebep olmuş kadife sesli(!) zat. bir de o kolunu türk sanat müziği söyler gibi savurmuyor mu, deli oluyorum.
  • key seraaaaaa şarkısını söylerken sonunda bir de oleee diyişi vardır ki beni benden alıp diğer dertlere salıyor anasını satayım sayın seyirciler.
    o ne ole ki?
  • (bkz: kevser ağa)
  • villayybipiğıtii, villayybiriçç* derken baş ve işaret parmaklarını birbirine sürtmek yoluyla yaptığı para işaretinin de katkısıyla, giriştiği şarkı söyleme denemesi tam bir parodi halini almıştır.
  • villayybiriçç derken bas ve isaret parmaklarini birbirine surtmek yoluyla yaptigi para isaretindense villayybipiğıtii derken sol elini vucudunun hatlarini isaret ederekten yukaridan asagi kaydirmasi ve "pretty kelimesinin tanimiyim" firlatmasiyla ilkokul musameresinden firlamis gibi durmustur que sera performansi.
    bir de buyuyup okula gittiginde yine gidip annesine soru soruyor neden acaba? sarkinin gerisini calismamissin sevtap, otur sifir.

edit: buyuyup asik oldugunda yine annesine soru soruyormus.
  • belli ki, berlitz'in birinci kurunu başarıyla bitirmiş ve nedense bunu türk halkıyla paylaşmayı istemiştir bu hanımefendi.. yoksa que sera sera seçiminin başka bir açıklaması olamaz... kendisine repertuarını genişletmek açısından my bonnieyi öneriyor, hatta tempo işini becerip de if you're happy şarkısını da söylerse güncel reklamların yıldızı bile olabilecğini eklemek istiyorum...
  • kendisine kesinlikle oldukça haksız eleştiriler yöneltilen, oldukça kaliteli bir aksanı olan kadın. iskoç aksanı .
hesabın var mı? giriş yap