84 entry daha
  • olmayan olaydır. sezen aksu komple müziği bırakmamıştır. sahneyi, konser vermeyi bırakmıştır. kendi sözleriyle, bundan sonra sadece bazen 'paşa gönlü isterse' sahneye çıkacağını belirtmiştir. artık albüm yapmayacağım diye bir şey söylememiştir.
    olay bundan ibaret. siz yanlış anlamışsınız.
  • yok hükmündedir.
  • sizin hayırınıza evetinize so..m andaval sürüsü. bi ustanın müziği bırakıp bırakmamasın da bile bu muhabbet dönüyosa tekrar so..m eved.
  • "şarkı söylemeyi bırakması" olarak revize edilmesi gereken önerme. yeter be ablacım. olmuyor artık.
  • yeter ama hayır.
  • (bkz: sezen aksu/#65883625)

(bkz: bye)
  • büyük bir bestekâr. beste yapmaya devam etmeli.
  • genç arkadaşlar bilmez haklı olarak çünkü çok boktan bir dünyaya döneme denk geldiler, ama sezenin sezen olduğu zamanlarda onno tunç zamanlarında "vazgeçtim" diye bir şarkısı vardır, dinleyip de beğenmedim diyenin, gönlümü titretmedi diyebilecek birinin varlığına inanmıyorum.

son albümlerime şarkılarına bakarsak, o eski tat yok tabiki. sezen bu yüzden müziği bırakmamalı tam tersine yeniden başlamalı. mahrum kalmamalıyız, vazgeçtim gibi şarkıların yenilerinden.
  • sesinin bir şekilde bozulduğunu bile bile bunu kabul etmemesi, teknolojinin tüm imkanlarını kullanıp (bkz: seray sever) yine de, ille de varım demesi, müziği bırakmayacağı anlamı taşıyor.
  • şöyle bir siyasi tarihimizde sanat camiasının tuttuğu tarafa ve akıbetlerine bakınca gördük ki her kim halkına sırtını dönüp iktidarın sofrasına tamah etti ise bin beter oldu. ne itibarları, ne saygınlıkları kaldı. kimi sağlığını, kimi yeteneğini, kimi yolunu kaybetti. hırs ve kötülük ışıklarını söndürdü. güçlünün yanında durdukları halde, yedikleri önünde yemedikleri arkalarında olduğu halde giderek daha öfkeli, vahşi, cahil ve insanlıktan uzak bir hal aldılar. yüzlerine, sıfatlarına sirayet etti bu duygu hali. sevgisizlikten çirkinleştikçe çirkinleştiler. asla bir daha düzelmeyecekler.

bu arkadaşında son albüm fiyaskosundan sonra bir zahmet yapması gerekendir.
    elbette satın alıp dinleyecek değildim. youtube sayesinde hızlıca üstünden geçtim ve tahminlerimde zerre kadar yanılmadığımı gördüm. tıpkı diğer yandaş dostları gibi itibarı çoktan bitmişti, sanatı da dibi görmüştür. arkasından el sallayınız.
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap