• çok güzel insandır kendisi.. hatta,

kıbrıs şehitlerinde ilerlenmektedir.. sol cenaptan yaklaşan 1.90 boyunda, sarışın, taş gibi* bir yaratık yaklaşarak şarpıntır kardeşimize doğru:

- çok güzelsin!

önemsiz not: yaratığın travesti olması hakkaten önemsiz bir ayrıntı..

gereksiz edit: bahsi geçen olayın şarp kardeşimizin sakallarını kestiği gün olması tabii ki bir tesadüftür.. yani adam sakkalları kesti travestilik teklifi aldı, saçını ve favorileri kesse sokak ortasında zikçekler demek istemiyorum.. aslında istiyorum.. demiyorum..
  • bu guzide insan muhtesem bir organizator olmakla birlikte ayni zamanda da harika bir paratonerdir. bu adama giydirin kirmiziyi, bes kilometrekare icerisinde ondan baskasini yildirim carpmaz. ben sahsen simdiye kadar dirseginden yukarisini goremedim. bir kere yere dusurdugu birseyi almak icin egilmisti o arada kulagini filan gordum ama cok kisa bir andi. cesitli zumreler sessiz oldugunu iddia etse de ben mutemadiyen aksine sahit oluyorum. baban ölmüs tonlamasi ile accaip guzel laf cikartan bu kisi gayetle de yariyor, an geliyor ben dahi susuyorum,yanaklarim agriyor. buradan mustakbel kiz arkadaslara verilebilecek tiyolar; dogumgununde ensesinden ve hatta kulaginda ve hatta yakasindan konfeti dokulmesinden, meyveli pastadan ve alkolden pek hoslanmiyor. ilk gelen garsonu - hadee hade ben sonra vericem siparisi- diye yollamaktan ve karsi pencere filmi afisinden oldukca hoslaniyor. gene de kafaniz kapilara carpmadan yuruyebiliyor ve ilkokul basket potalari belinizden yukari hizada kaliyorsa bu arkadasin yaninda cakmak, anahtarlik ya da baby doll gibi gozukeceginiz katidir. ben sahsen bir gomleginden iki dopiyes bir tayyor cikarabilirim kendime. ayakkabilari da yaz tatillerinde bungalov olarak kullanilabilir. habire ayni ortamlara girdigimizi dusunerek, hayati bir tehlike ile karsi karsiya kalmamak icin elestiriden sakiniyorum. demem odur ki her anlamda yuce bir insandir. gene zirve yapsin, kelle koltukta gene de giderim, hep giderim. tanridan, bir bes santimi bari ondan alip bana vermesini dilerim.
  • hayallerinde bile zengin olmayı beceremeyen biridir bu şahıs.

quasm & sharpenter uzuuun bir aradan sonra küçükpark'ta çay/kahve takılmaktadır. muhabbet, gelecek planları vs vs yapılmaktadır. lakin sharpenter'ın istanbul'a gitmeden önce çalıştığı büroya garezi vardır. neyse . . .

sharpenter: <çeviri bürosu açma projeleri>
    quasm: olm mis işte, bir rayına oturdu mu, arabanı da alırsın, yazlık da yaptırırsın
    sharpenter: yok olm önce spor ayakkabıyı çekçem x tercümenin önüne...
    quasm: ehehe (bozuntuya vermez)
    sharpenter: az önce ayakkabı mı dedim ben araba yerine?!?!?!
    quasm: evet muhahahahaha!!
    sharpenter sarkastik bir ağlama tonuyla: la hayallerimde bile beceremiyorum zengin olmayı, puahahahsuahu
    quasm: zuhahaha

özetle küçükpark'a rezil olduk, öyle diyim.
  • denyo bir insandır kendisi.. sıkılıp tüm entrylerini silmiş göt.. olm okuyoduk onları biz.. hey allam.. sen silersen ben silersem nasıl çıkar reröler rere?..
  • ikna kabiliyeti yüksek insan. zira ertesi günü sınavım olmasına rağmen söylediği 3 kelime ile gecenin bir saati dışarı çıkmaya zorlamış insandır kendisi. söz konusu 3 kelime ise: at, ölüm, arpa.
  • ingilizce okunuş: # * : sharp (bkz: c#)
    #enter
  • şarap servisi ile ilgili abuk soruma cevap bulabilmek için canını dişine takarak netten indirmedik döküman bırakmayan,yetmezmiş gibi elalemin profösörüne "ehem ehem ben tez hazırlıyordum da şu soru kafama takıldı,beni aydınlatabilir misiniz" konulu mail atan,bunlarla uğraşmaktan çevirilerini yapamamış yazar...saolasın..
  • hayallerini bir kamyonete yükleyip izmir'e gidendir. umarım herşey istediği gibi olur. iyi yolculuklar arkadaşım.
  • ayakta iken bulantıyla ikimizin kafalarının tepesine dirseklerini dayayıp poz verebilmiş kişicik. *

jazzgrr - "erkek dediğin çalkalaarr"
    sharpenter - "sarmalar değil miydi o?"
    jazzgrr - "anlattık ya yahu, öyle değil o işin aslı"
    bulantı - "tabii tabii, doğrusu bu!"
    sharpenter - "çaalkalaar çalkaalarr!"

en yakın vakitte birleşip bir danaya gireceğiz evet doğrudur.
    meşe odunlarıyla da soba yakacağız. *
  • heyecandan, arabasının camına attıran* padawan driver. atalarımız ne demiş? "don't panic!"

expedit: bir haftada oldu yaf bu. süfer padawanmış kendisi.
hesabın var mı? giriş yap