terelelli temcik

  • ekşi
  • gençlerin sevgilisi (815)
  • 685
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 ay önce

kızın karşısında eli ayağına dolaşan erkek modeli

sigara paketinin jelatinini çıkarıp ters tarafa takmak, hızla ayak sallamak. beş parmağı diğer beşinin arasında hızla çevirmek, içki bardağına dirsekle çarpmak, adisyonla döküleni silmek ve garsondan adisyon için özür dilemek,
taburede oturduğu halde arkaya yaslanmaya çalışmak gibi davranış bozuklukları gösterirler.

lakin sanırım yüzde seksen oranda karşısındaki kıza çok fazla anlam yükleyen erkeklerde ve ha keza karşısındaki erkeğe çok fazla anlam yükleyen kızlarda gözlenebilir.

bu iki arkadaş birbirlerini bulduklarında, romantik bir komedi filmi ise eğlenceli ama kafenin sahibi iseniz sinir bozucu bir seyirlik çıkar ortaya.
taraflardan birisi gayet soğukkanlı ise, büyük ihtimal bahsi geçen erkek modeli şu an yer yarilsa da icine girsem denilen anlarbaşlığına entry giriyordur.

bir de hayatlarında ilk kez bir kızla başbaşa kalan erkek modelinde de görülebilir. kulaktan dolma bilgilerle, yanlış konulara çalışıp gelmiştir buluşmaya.
kızın ne pileyle ne döpiyesle ne de lorlu kekle ilgili fikri vardır.
çocuğun aklına ise çalıştığı konular dışında bir tek fatih akyel galatasaraya geri gelsin mi gelmesin mi anketi vardır.
e haliyle el ayağa dolaşır.

sandalyesini tutayım dersin kız yere yapışır, elini tutayım dersin, elinde kızın çantasının sapı kalıverirsin, kapıyı açayım dersin elin menteşelerin oraya sıkışır, konuşurken yüzüne bakayım dersin, önündeki mazgalı görmezsin.

ama kız, tüm bu şaşkınlığın ardında kendisine olan beğeninin yattığını bilir.
cindir o ciin. sen ne kadar -rezil oldum- diye düşünsen de o kız da akşam evine döndüğünde yatağa uzanır, gözleri tavanda kilitli, yanakta pembelik dudakta kocaman gülümseme seni düşünür.

devamını okuyayım »