• beyler toplanın size en büyük shitcoini açıklıyorum. coinimizin adı bitcoin. evet evet yanlış duymadınız bitcoin. yakında infilak etmeye hazırlanıyor merdivenleri yavaş yavaş iniyor ama hızlanacak gibi gözüküyor. uzak durun uzak tutun şu sıralar aman diyim.
  • ön edit : yazdığım dakikadan sonra 2x yaptı. daha gider mi bilmiyorum, ama holdersi az. farkedilirse potansiyeli yüksek

geçtiğimiz günlerde godtoken diye bir token çıktı. 100 dolar atanlar 50 bnb kar alarak çıktı tokenden.

yeni bir token buldum, yine bu godtokene topraktan giren kişilerin cüzdanlarını takip ederek buldum.

https://poocoin.app/…0ea7b36d55963e194f893ccc173fd7

voodoobikers adı.

amaçları defi sponsorluğuyla film çekmek. işin başında stevie long diye biri var. daha önce sons of anarchy'de rol almış bir bölüm.

yapabilir mi bilmiyorum ama shit piyasasında projeden çok rüzgar önemli.

football stars da benzer bir vizyonla yola çıkıp 90 milyon mcap'e ulaşmıştı.

voodoo'nun mcap'i 1 milyon henüz.

tercih sizin.

edit : buraya yazdıktan sonra 7 bin dolara yakın para girdi içeriye. herifler hala 2 bin 3 bin dolar satın alım yapıyor. piyasa ölü olmasa net çok daha fazla kişi girerdi.
  • (bkz: mayacoin)

pig tokenmiş feg miş bunların pump yaptığı dönemde satıp güzel kazançlar elde etmiş biri olarak şuan tavsiye edebileceğim gözüme çarpan binance smart chain alt yapısındaki mayadır arkadaşlar. holder sayısının düşük olması fiyatının şuan çok ucuz olması girmeme yetti. tavsiyem pumptan sonra çıkabilirsiniz, telegram grubunu takip edin yeter.
  • uzak durun coinlerden
    batarsınz demedi demeyin
  • elon’un da iyice zıvıtıp shill’lemeye devam ettiği token çeşidi*

https://mobile.twitter.com/…410529698497630212?s=21
  • edit: dün yazdığım saatten bu zamana 3x yaptı.

buraya bir token yazmak istiyorum. boşta 3-5 dolarınız var ise atabilirsiniz, yok ise boşa 3-5 dolar çıkarıp atabilirsiniz.

8bit doge

poocoin linki

şuan marketcap'i 50 bin dolarda. osuruktan tokenlerin 1milyon yaptığı yerde kendisi de 20x vaadetmekte bulunduğu yerden.

en önemlisi de bu tokenin developeri sürekli çalışıyor. ve havuzdaki para azalsa bile 8bit nft eserler yapıp satarak havuza para ekleyeceğini söylüyor. bence şans verilebilir.

salı günü de marketing yapacaklar. [8bitdoge.com siteleri bu]

crypto messiah isimli shib'den milyon dolar kazanmış bir twitter fenomeni de sürekli 8bit doge'yi rt'liyor bedavaya.

bakalım bu işin sonu nereye gidecek.
  • herkesin bildigi uzere en kazancli cikilan kisim whitelistlere secilmek. daha once tronpadin on satisindan alanlar on binlerce dolar kazandi.

bu sefer de kucoin altyapili kccpad'de en az tron kadar kazandirmasi bekleniyor. ben on satisa katildim fakat secilmesem bile cikar cikmaz alacagim.

proje marketcap $25k ile acilis yapicak. en az 100x yapmasini bekliyorum ben. cok buyuk firsat.

whitelist'e dahil olmak icin bugun son gun. yarin 16.00 da aciklanacak. bana cikmaz demeyin gercekten hic belli olmuyor.

dahil olmak icin yapmaniz gerekenler cok basit;

- twitterda kccpad in gonderisini paylasmak
    - kccpad i takip etmek
    - retweet yapmak

bu linkten whitelist e dahil olabilirsiniz. kacirmamanizi oneririm. merak ettikleriniz varsa yesillendirebilirsiniz
  • shit coin konusunda epeydir işlem yapıyorum 40 a yakın shitcoin topladım. 15x yapan da oldu -99% düşende
    araştırarak almak gerekiyor.
    şu aralar safeenergy güzel gidiyor 10$ aldım. 1 dolara düştü şuanda 20$ cıvarında.

ayrıca shit coin araştırması için bir mobil uygulama geliştirmek istiyorum. almadan önce araştırma aşamasında tam olarak nelere bakılması gerektiği, size zaman kazandıracak konuların neler olduğu bir kaç tıklama ile önünüze rapor sunacak bir sistem düşünüyorum. bu konusunda katkı vermek isteyen olursa yeşillendirebilir.
  • arkadaşlar buraya bakıp da alım yapmayın aman diyim yanarsınız. insanlar burada, aldıkları tokenleri shilliyor.
  • (bkz: little ugly duck coin) cg ve cmc daha taze geldi. uyuyan çinli ve avrupalıların haberi yokken değerlendirilebilir.
hesabın var mı? giriş yap