• thy'nin miles and smiles kullanıcıları için açtığı sanal mağaza. millerle alışveriş yapılabildiği gibi ücret karşılığı yapılan alışverişler için de mil kazandırılacağı vaadediliyor. yalnız milleri pek değersiz tutmuş thy. 50 liralık bir ürün için 5000 mil talep etmesi ile sakat doğmuştur diyebilirim.
  • brezilya gidiş dönüş biletinin 80.000 mil olduğunu düşünürsek, bir meyve suyu sıkacağının da 70.000 mil olduğunu düşünürsek..vazgeçtim ya düşünmeyelim; zira sinirleneceğim yine.

meyve suyu sıkacağını rio'ya tercih edecek kadar ne yaşadın yahu? bak yine sinirlendim.
  • sitede teknik hatalar fazla. kargolamada da gecikmeler olacak belliki. alisveris sonrasinda kredi kartina yansiyan sirket adı "sanalmagaza.com.tr" site sanal magaza'nın altyapısını kullanıyor olabilir.
  • yeni mil politikası ile değersizleşen milleri harcama platformu. siparişin ne zaman elime geçeceğini merakla beklemekteyim.

edit: 2 günde kargoya teslim ettiler.
  • millerin ne kadar değersiz olduğunu gözümüze sokan site. hayret bişi.
  • 1.097 mile iphone kapağı, 1.200 mile bardak alabileceğiniz bir site. yani promosyon olmayan bir sınıfta, istanbul'dan izmir'e toplamda 4 kez uçarsanız bir adet bardak kazanıyorsunuz...
  • hala değiştirmemiş olmamı basiretsizliğime bağladığım kart
  • gördüğüm en rezil online alışveriş deneyimi. ulan kaç yıldır birikmiş üç beş milimiz onunda son kullanma tarihi gelmiş. işime yarar dediğim bir cep telefonu bataryası çıktı sabahtan beri siparişi tamamlayamadım hep hata hep hata.
  • aceleniz yoksa kullanılabilecek alışveriş sitesi.

telefonum bozuldu, birikmiş mil var diye bir telefon sipariş ettim. dört günde bi telefonu kargoya veremediler, hala "ürün hazırlanıyor".

bu mil işi kadar büyük yalan yok da.. zaten yapacağın harcamaları kredi kartı ile yapınca, sık sık da seyahat etmek gerekince, birikiyor..

edit: 09.01.2017'de sipariş verdim, 16.01.2017 oldu, daha hazırlanamadı.

edit2: 19.01.2017'de geldi. tedarik süresi 10 gün.
  • piyasada rahatlıkla bulunan bir ürünü almak istediğim, ancak 7 gündür siparişim hazırlayamayan site.

edit: 8 gün oldu.
    edit: 9 gün oldu.
hesabın var mı? giriş yap