şükela:  tümü | bugün
 • iri kıyım alamancı biraderler. şahsi görüşüm diğer almancılardan daha sempatik oldukları yönünde, o kadar sıcak kanlılar ki videolarını izlerken sanki arkadaşlarımla muhabbet ediyor gibi hissediyorum. izleyiniz izlettiriniz efendim, yalnız bilimsel konularda ne kadar söz sahibidirler orasını bilmiyorum ancak diğer konularda rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

  https://m.youtube.com/user/shreddedbrothers
 • antrenman ve beslenme konusunda çok faydalı videolar çeken almanya'da yaşayan iki türk abi kardeş. videoları eğlenceli oluyor eğer fitnessa ilginiz varsa takip etmenizi tavsiye ederim.
 • (bkz: ergen)

  kendilerini vücut geliştirme yapıyorlar diye nimetten sayan beyiniyle değil başka bir yeriyle düşünen iki kardeş. lazar angelov a türkiye'ye selam yolla demişler de yollamamış. dertlerine bakar mısın? tabii ki bunların amaçları adam üzerinden prim kasmak. arkadaş türk sporcular kadar aşağılık, kendini bir bok sanan millet var mı gerçekten bilmiyorum.

  ilgili video : https://youtu.be/lyuwqrwphjg
 • lazar angelov'a yaptığı haksız yere başkalarının imza sırasını bozup erkenden görüşmek istemesi beni bunların gözünde bitirdi. başlarda da fazla havası delik geliyorlardı ama hiç olmadı birşeyler anlatıyor, hiç olmadı bilgi veriyorlardı. şimdi sadece prim kasmak ve türevleri davranışlar göstermişler. ben sporcunun ahlaklısını severim diyen atam bunları görse ya da bırak iki isim aynı ortamda bile geçmesin..
 • katolik mezhebiyle dalga geçen basit insanlar.
 • yurtdısında yasayip sürekli dışlanıyoruğğkkk öhüğğ törkiyemmmm edebiyatı yapan kalın kafalı standart gurbetçiler.

  yani sen gidip adamların kilisesinde papazla taşşak geçiyorsun, sonra bizim dinimizde şöyle böyle oluyor böyle mı olurmus diyorsun, bu sözlerin üstüne de saygı beklıyorsun.

  ulan kameranın önünde dahi böyle davranan adamın içinden neler düşündüğünü hayal edemıyorum artik. bence sizin gibi tiplerin orada iyi şartlarda yaşaması büyük adaletsizlik.

  ha son olarak, gurbetçi dediğimiz canlı bu ülkenin surilerden sonraki en düşük profilli medeniyet yoksulu ve sonradan görme türüdür.

  burada suriler ne anlam ifade ediyorsa avrupada da bu tipler odur.
 • eğlenceli tipler.