• bu giri sorunun çözümü üzerine kaldırılmıştır.
  • rezalet puanım 10 kanka.
  • ha şöyle yaa, bana böyle rezaletlerle gelin.

rezalet puanım 10/10.
  • 10 numara rezalet.

derhal savciliga gidilip suc duyurusunda bulunulup, imei uzerinden btk kayitlari talep edilip sim kart kontrolu istenebilir.

turkcell savcilik karari olmadan da kendisi arge yapip dogtuyu soyleyebilir.

faturasi kesilmisse sifir degildir. "sifir gibidir". aradaki fark sekulere gore 9 gun ama karincaya gore 2, kelebege gore 20 yildir.
  • operatörler den telefon almanın galiba tek avantajı taksitli alma imkanı, zaten o telefonlarda piyasa fiyatından epey bir yüksek. kredi çekip malum sitelerden alınsa daha ucuza gelir.
    bu olaylar ilgili olarak rezalet puanım 10/10
    turkcell'den kurtuluları çok oldu ama al birini vur ötekine.
  • kvk garanti sorgulama ekran görüntüsü ve telefonun imei no su atılmalı ki ilk entrye (bkz: reza let the linç begin) başlamalı. yani belgeler şuan da bir turkcell şubesinden bir telefon alındığını gösteriyor. yazar a inanmakla birlikte kanıt gerektirdiğini düşünüyorum.

edit: kvk ekranı da eklenmiş.

tam bir rezalettir. turkcell’in acilen bu müşterisinin mağduriyetini gidermesi gerekli.
  • nitelikli dolandırıcılıktır, puanı 10/10'dur.

linkedin'den ilgili yöneticilere buranın linkiyle birlikte mesaj atılarak haberdar olmaları sağlanabilir.
  • ülkede her kurum ve her firma sıkıntılı. türkcell , türk telekom olmazda başka bir teknoloji market alışverişinde de bi hile hurda başıma gelecek diye korkuyorum .

kulaklık alacağım internette mağazadakinden daha ucuzu buluyorum ama kesin orijinal değildir diye tırsıyorum. mağazadan alırsam o fiyata kazık yemişim hissi oluyor yine almıyorum ne yapacağım bilmiyorum .
    ( mikrofonlu kulakiçi kulaklık tavsiyelerinizi beklerim )

rezalet gibi rezalettir. umarım arkadaşın mağduriyeti giderilir. umarım tüketici hakları ülkemizde tam anlamıyla korunur.
  • olay muhtemelen şöyle gelişti,

senden 10 gün önce adamın biri gidip o bayiiden sana sattıkları s10e marka cihazı hat üzerine aldı. 3500 liradan yüksek cihaz olduğu için 6 aylık bi ödemesi var ayda 910 yansıyor hatta 5500 lira falan yapıyor.

ve adam paraya ihtiyacı olduğu için bu cihazı bayiye para karşılığında geri bıraktı yani bu şahıs cihazı hattına taksitle yansıtıp, karşılığında canlı para aldı bayiden 3700-4000 arası bi paradır bu muhtemelen.

sanada o cihazı vermişler ve fatura muhtemelen senin adına bile değildir başkasının adınadır, bunun garanti sürecinde herhangi olumsuz bir etkisi yok. (yeniden fatura kestilerse durum başka)

ayrıcana hiç bir tim'de cihaz alımında attığın belge 2 deki gibi fiş verilmez one öyle ya saçma sapan.

özet geçicek olursak dediğin gibi kullanılmış ise sıkıntılı bi durum uğraşıp uğraşmamak sana kalmış. geçmiş olsun.
  • turkcell'den sonrasını okumadım. rezalet puanım 10/10.
hesabın var mı? giriş yap