şükela:  tümü | bugün
  • ben bunun üstesinden gelebilir miyim korkusunu attıktan sonra kilo alma devresi ve ardından tekrar başlarmıyım korkusu.
  • bilemiyorum, çünkü bırakmak için önce başlamak lazım. içmeyin şu zıkkımı.
  • ben bunun üstesinden gelebilir miyim korkusunu attıktan sonra kilo alma devresi ve ardından tekrar başlarmıyım korkusu.
  • vücutta derin nefes alma mekanizması devreye giriyor, aniden aldığın nefes yetmiyor daha derinini almak istiyorsun. nefes almak bir noktada esnemeye dönüşüyor. gün ortasında tatlı tatlı esneyip duruyorsun. belki de bu bedenin nikoootiiiin çığlıklarıdır. esneyerek duymazdan geliyorum.
  • zamanında bu olguyu yaşamıştım. ayrı kalmıştım sigaradan 3 sene

herhalde hayatının aşkından ayrılsan bu kadar özlemezdin galiba. yeniden ne zaman kavuşurum diye düşünüyordum, ne zaman yeniden başlarım diye. çünkü hiç başlamam diyememiştim.

o olaydan sonra almıştım paketi. bugüne kadarmış demiştim ayrılık. pişman mıyım evet pişmanım. ama onsuz da olmuyor maalesef . kendi yarattığı yoksunluğu azalttığını bildiğim halde

kardeşim dahil etrafımda sigarayı bırakmış olan insanlar , ben balkonda sigara içerken yanıma gelirler. hala içlerinde olan o yoksunluğu dindirmeye çalışırlar .

en mantıklısı hiç başlamamak onunla hiç tanışmamak