• ibo-asena polemiği çıktığında askerde olduğum için konuyu hiçbir zaman anlayamamıştım. bari bu polemiği kaçırmıyim, iyice gerilerde kalmıyim. videosunu izleyince editlicem.

edit: danla kız, gözümdeki tüm sempatini kaybettin canım.
  • kendisine kameraman denmesine cok kizan kisi. o bir director of cinematographer lutfen....
  • sinancım merhaba,

youtube da görmek istediğim kişilerden biriydin çünkü ne zaman danayı görsem aklıma sen geliyordun. devam et çocum
  • danla videosu hakkında yorum yapamadım zira iki taraf da yalanlıyor karşı tarafı. ama sonrasında 14 şubatta eski sevgililerini aradığı videoyu görünce, notunu verdim. adam ‘nereden prim kasarım’ın derdine düşmüş.
  • ben kendisinin ilk olarak youtube'da önerilerde çıkan eski sevgililerimi aradım başlıklı videosunu izledim. daha doğrusu izlemeye çalıştım ama yarısında çıktım. videodaki o samimiyetsiz, komik olamayan halleri o kadar antipatikti ki tahammül edemedim. danla'yı gömdüğü video hariç başka bir videosunu da bilmiyorum. danla'nın videolarındaki halleri dışında kendisi hakkında bir bilgiye sahip değilim. hem kendisinin danla'yı gömme hem danla'nın cevap videosunu izledim ve bence sen haksızsın sinan, sus otur.

danla'yı savunacak değilim de kızı o kadar basit yerlerden vurmaya çalışması inanılmaz saçma. vay efendim bana kameraman dedi. eee? kız kendi sevgilisine tatlıcı diyor başından beri. bunu küçümsemek için niye söylemiş olsun? kameraman olmayı küçük bir şey olarak gören sensin demek ki.

bir de rujun maliyeti 8 lira diye iyice çirkefleşmiş, millet de isyan etmiş. lan kız ruju 30 liraya satıyor zaten, siz ne sanıyordunuz, 29 liraya filan mı mal edecekti? 30 liraya aldığınız diğer ürünlerin maliyetleri ne kadar acaba?

danla'yı gömmeden önce dönsün kendine baksın. yaratılmaya çalışılan danla karakteri başka bir karakterle bütünleşip "danla-sinan" mevzusuna dönüşmesin diye, başka "kameraman"la çalışacağız denmiş (ki bence gayet mantıklı bir hamle), o da delirmiş. danla kompleksli de kendisi çok iyi sanki.
  • danla bilic'in eskiden kurgusunu yapan, videoyla ilgili tüm sistemleri düzenleyen kişiydi. şimdi kendisine youtube kanalı açmış.

ek: bu entry sadece söz konusu şahsın önceden danla bilic'in kameramanlığını yaptığı ve daha sonra da kendisine youtube hesabı açtığını söylemek üzere yazılmıştır. danla bilic'i günahım kadar sevmem. entry'i eksileyip durmayın.

ek2: entry önceden 'eskiden danla bilic'in kameramanıydı' şeklindeydi fakat düzenleme yapma ihtiyacı hissettim zira kurgu işlerinin vs. ne kadar zor olduğunu biliyorum.
  • marmara iletisimde çalı$an uzman ki$i.
  • sinancım naber?

ne oldu? işler beklediğin gibi gitmedi mi?
    danla videoları sırasında günlük milyon izlenme sayılarına ulaştıktan sonra eski günlerine mi döndün sen?
    imgur: (https://imgur.com/a/iuald)
    alternatif: (https://resmim.net/preview/woqljb.jpg)

kıyamam :/

gördüğümüz kadarıyla danla'dan önce günde ortalama max 1134 min 112 kişiyi kanalına çekebiliyormuşsun. danla videoları sonrasında üye sayını %100'den fazla artırdın, izlenme sayın ise 3 kat arttı.
    yaklaşık 10 günlük artıştan sonra eski günler yine başladı sanki?
    son 5 gündür kanalına üye olan yeni kullanıcı sayısı 2280 ve sayıları yavaş yavaş azalıyor?

videoların niye izlendiğini az çok anlamışsındır. peki, bundan sonraki hamlen ne olacak?
    slime ve gülmeme challenge videoları çek bence, ahahaha. her zaman gideri var diyolla.

bir ara da şunu okumanı öneririm: (bkz: yoksunluk sendromu)
    danla'yla video çekerken aldığın dozlar kesilince işini bıraktın.
    danla hakkında çektiğin son 2 videolar ile yeni dozlar aldın, muhakkak.
    ancak şu son 5 gündür yine yoksunluk sendromuna girdiğini düşünüyorum, krize dönüştüğünde bu defa daha da saldırgan bir şey deneyeceğinden de emin gibiyim.
    çünkü bağımlılık böyle bir şeydir.
    sana terapi yazıyorum bebeyim.
    öpücükler, ahha.
  • 2019 başkanlık seçiminde aday olmalıdır.
  • burada paragraflarca çıkarım, yorum ve aforizma kasacak ne yaşamış olabilirsiniz ki?
hesabın var mı? giriş yap