• oh hadi bakalım

not: oy ver ki baharlar gelsin.
  • sinan oğan'ın istekleri:

- anayasanın ilk 4 maddesine dokunulmayacak
    - anayasa madde 66'ya dokunulmayacak
    - mülteciler ülkeden gönderilecek
    - terör örgütleri ile mücadele edilecek, terörle iltisaklı partilere mesafe konulacak
    - “faiz sebep enflasyon sonuç” gibi mantık dışı argümanlarla ekonomi yönetilmeyecek. bir an önce bilimsel metotlara dönülerek ekonomi düzeltilecek.

milliyetçi ve vatansever seçmene soruyorum: siz de bu isteklere boyun eğmeyecek misiniz?
  • manası: surileri vs. iri ufak bit yavşak kaçak göçeği türklere tercih ediyorum olan söylemdir.

artık kimlere ne sözler verildiyse!

mhp ve mhpliler de bunların baş destekçisi!
  • şimdi eğmezseniz 2028'de eğeceksiniz. 2028 türk milletinin seçimi olacak. zafer partisi o meclise kalabalık gelecek. gönül isterdi bu seçimde olsun ama sabredeceğiz. gerçi 2025'de erken seçim olması çok ama çok yüksek bir ihtimal. daha erken boyun eğmek zorunda kalabilirsiniz sayın cumhurbaşkanı.
  • sanki kk ile rte anlaşmış gibi acıklamalarda bulunuyor rte, çünkü normalde böyle şeylerden kaçınırdı milliyetçileri karşısına almazdı diye düşünüyorum.%1 oy için bile kendine ters düşen bir görüş olsa dahi köprüyü geçene kadar ayıya dayı derdi ya da tekrardan oy çalabileceğinden çok emin
  • erdoğan'ın söylediği hiç bir yerde yazmayan söz. fakat ne hikmetse haber sitelerinin de bu başlıkla gördüğünü görüyoruz bu mülakatı. habere tıklayınca içeriğinde ilgili soruya cevaben sadece "ben bu şekilde müzakere etmeyi seven biri değilim"* ifadesini görüyoruz. örnek.

enteresan.
  • çünkü sonucu bu oylar değiştirmiyor.

sandık güvenliği önemli anlayın artık.
  • hadi yallah. oğan oyları kk'ya.
  • boyun eğmeyeceğiz dediği maddeleri okuyunca insan bi durup düşünüyor boyun eğmesi gerekenler ne diye...
  • halk burda seni seçerde yaptıklarını unutmaz.
hesabın var mı? giriş yap