şükela:  tümü | bugün soru sor
 • zatturuktan bi kucuk ev aletleri markasi
 • bu sinbo nun ureticisi teknik servis den parca istediklerinde makinanin yenisini gonderiomus alin bunun icinden o parcayi cikarin oburune takin seklinde, var mi bole bi olay
 • abidik gubidik bir firma..yasasin tefale o kadar para vermeyip ucuza rondo aldim ben superim gibi sevinclere kapilmanin yersiz oldugunu gordum..cunku krema cirparken motoru yandi uc kismi egridi bugrudu yavsak garip birsey haline geldi..ustelik o yaniktan cikan duman yuzunden midem bulandi deliler gibi basim dondu..oysa ben tefale verilen paranin sadece markasina verildigi mantigiyla almistim o rondoyu..(bkz: dusunuyorum oyleyse tefalim)
 • dia sa'dan 15 ytl karşılığı sinbo marka bi rondo/blender aldım bugün, bitakım muzlu süt ve türevlerini icra etmek amacıyla. ilk denemem çok başarılı, ve insanı en çok illet eden temizleme konusunda da pek problem yok, bikaç saniye suya tutmak yetiyor. inşallah 15 gün sonra elime almam makineyi diyor, ve satırlarıma burada son veriyorum (ulan ne demek satırlarım yazdığım şurda 3 satır hayret bişi).
 • diasadan 18 ytl ödeyerek minicik, süper şirin bir fritözünü satın alabileceğiniz marka. oyuncak gibi görünmesine ve güven vermemesine rağmen 180 derece ısısıyla birkaç dakikada patateslerinizi kızartabiliyorsunuz. üstelik unutkan bünyeler için termostatı bile var.
 • saçını kendi kesmek isteyenlere tavsiye edilebilecek marka.alalı 3 ay oldu gayet sorunsuz olarak traş ediyor,verilen parayı çıkarttı şimdiden.

  edit: 6 ay oldu tık demedi hala,gelişmelerde devam edeceğiz.
  edit2: ne kadar zaman oldu hesaplamadım ama, hala çalışıyor, tavsiye etmeye devam ediyorum.ilk entry zamanından hesaplasın merak edenler..
  edit3: 3 sene olmuş. vay anasını. alet inatla çalışmaya devam ediyor. bozulsa gidip şarjlısını alıcam aynı markanın, bozulmuyor meret.
  edit4: 5 seneyi devirdik, hala kesmeye devam ediyor, ben son 2 senedir berbere gidip traş oluyorum ama ense ve favori düzeltmede kullanıyorum ara sıra..

  edit5: cihaz hala çalışıyor ama daha profesyonel bir makina aldım, remington, küçük ve şarjlı, değişebilir başlıklı, sinboyu bu anlamda emekli ettik, yeni cihazın şarjı boş olursa emektarı çıkartırız yerinden..
 • ilginç bir sekilde bir anda etrafımızı sayısız ürünleriyle saran,cok ucuz olsa bile cok kalitesiz olmayan tatminkar ürünlere sahip marka
 • çinde üretilip üzerine isteğe göre marka basılan elektrikli ev aletlerinden adı simbo olanı. hepsi birbirinin aynıdır, üç kuruş on paralık şeyler sebil bi şekilde piyasaya sürülür, evet iş görür ama asla kaliteli değildir. aslında bi bakıma iyidir, bozulunca hemen gidip hiç acımadan yenisini alabilirsiniz.
 • ucuz olması itibariyle öğrenci evlerinin vazgeçilmez küçük ev aletleri markası. 3evden 2sinin halıları sinbo elektrik süpürgesiyle süpürülür
 • sanırım minton'un kardeş firması. elektrikli aletler sinbo, elektronikler ise minton markası ile pazarlanıyor. istisnai bir ürün olarak vantilatörlerini gösterebilirim; zira bu ürünü her iki marka ile de bulabilmek mümkün.