• gönül işleri dizisinin bir sahnesinin çekiminin hemen öncesinde yaşanmış ilginç bir olay ;
    -sinopsis-
    yeni yeni tanınmaya başlayan efendice erkek bir oyuncuya diğer eskiler kendilerince nasihat etmektedirler, genç oyuncumuzda dikkatle dinlemektedir;
    - : fazla göz önüne çıkmasan iyi olur.
    + : sevgilinle falan gece dışarıda pek görünme.
    sk : twitter'da falan herşeyi paylaşma, hani o takip eden gerizekalılar var ya, işte onlar bizdede var.
    - : (konuşulanların duyulduğunu farkedip işaret eder)
    + : tehlikeli konular bunlar boş verelim.
    sk : - censored-.
    görün işte bakalım sevdiğiniz, takip ettiğiniz insanın hakkınızda düşündüklerini.
  • kendisi icin su zamana kadar meeh diye dusundugum ama artik begendigim insan. dadi disinda hicbir dizisini izlemedim, 10 yasindayken bayila bayila dadi izlerdim, yalan yok. gecen annem sayesinde gonul islerini izledim, pek sevdim sonra da sardi dizi. genelde sinem kobal pek sevilmez, oyunculuk yapamiyor derler, eblek bakiyor derler, sadece magazinde var baska da birseyi yok derler. kim ne der bilmem, ben oyunculugunu begendim. dada dadanistan'da denk geldim, sevimli de bir kizmis, oyle ukala, soguk halleri de yok, sevdim. diyecegim o ki, olmus.
  • acıbadem'den tanırım, iyi kızdır. bir ara telefon sapığı vardı bunun. bir ara dediğim de bundan 13 sene önce falan.
  • 21 ocak 2015 barcelona-atletico madrid maçında hollandalı spiker tarafından son 10 yılın en güzel türk kadını seçilmiştir.
    https://www.youtube.com/…pg&feature=player_embedded
  • instagramda paylaştığı kitapların her biri ne kadar da yeni duruyor değil mi?
    zamanında justin bieber adı ile kızları chatroullette kandıran bir velet vardı. konuşmalarının sonunda queen ve pink floydun en sevdiği grup olduğunu ve dinlemesini öneriyordu. kim bilir kaç genç kız bu adamın yaptığıyla kaliteli müziklere yöneldi. biraz da yapılanı buna benzettim kitap okumayı bu şekilde paylaşmak bile selena takipçilerinden bir kaç genç kızımıza george orwell okutacaksa ben desteklerim böyle yalanı. keşke en tepedekiler de kitap okumamakla övüneceğine kütüphanelerini paylaşsalar belki oy verenlerden bir kaçı da kitap okuma alışkanlığını kazanabilir.
  • en azından tek başına güzelliğin yetmediğini, yetmeyeceğini anlamış olan biri. hem belki okur, hatta okumuştur birkaçını, belki işte... ben okuduğumda da yepyeni kalır kitaplarım, bir kez ödünç vermiştim, arkadaş üzerine bir şey dökmüş, direk yenisini alıp getirmiş. iyi de yapmış, almazdım o halde.
  • bu kıza çok güzel deniyorsa garib ülkemin hâline yanarım. öyle illa yurtdışına falan gitmeye gerek yok bi taksim'e çıkın bari güzel görmek istiyorsanız..
    arda turan'ın eski sevgilisi, diğer vasıflarını bilmediğim kızcağız.
  • kitap okumamakla övüneceğine kitap okuyor taklidi yapmış. güldüm ama kınamadım. en azından hangi tarafın doğru taraf olduğunu biliyor.
  • sansli hatun, guzelligi tartisilir ama kendine baktigi kesin yalniz ne olursa olsun garip bir iticiligi var.. simarik kiz rollerini iyi yapiyor ya da zengin kiz... dram oynayacak kadar yetenek yok.
hesabın var mı? giriş yap