• (bkz: kaç para ulan bir sinema bileti)

edit; ayrıca yeni ilgi orospusu adayımız sözlüğe hayırlı olsun.
  • böyle düşüyor mu diyeceğim ama bahse girerim şu an mesaj kutusuna en az 50 erkek yazar mesaj atmıştır.

abla eskortsan saatlik ücretini de entry altına not olarak ekle. (-ki kardeşlerimiz yorulmasın)
  • aynı başlığa birden fazla entry girerek, sözlüğün içine sıçan, sözlüğü forumla karıştıran, şıçarken de ıslanıp, sinemada ıslak gezen yazarları ortaya sermiş aktivitedir.
  • (bkz: #85615435)

çocukta deli cesareti falan yokmuş.. bildiğin hiç tanımadığı kıza sinemada sarkacak kadar orospu çocuğu tacizcinin biriymiş ve bu adamla sevişip, hala ıslanan sensin.. (tabi gerçekse)

o şerefsiz yakışıklı olmasaydı sinemada tacizci rezaleti başlığı açılmıştı 10 sene önce zaten.. kimsenin karşısına çıkmaz umarım bu iki tip de..

tanım: ergen eylemi ama gençken güzeldi.. şimdi ise saçmalık..
  • sinemalarda kayıt cihazları ile filmin kaydedilip kaydedilmediğini denetlemek için (korsana karşı) gece görüşlü kamera sistemi bulunmaktadır. bu durumda sinemada sevişmek, sevdiceğinizin (ya da seviştiğiniz kişinin) türlü pozisyonlarda sinema sahibi tarafından izlenmesi demektir. dikkatli olun.
  • film king kong, sinemadan çıkılır,
    -ee film nasıldı?..
    -sarışın bir goril filan vardı, pek bişey anlamadım ama güzeldi, ben sevdim..
  • bazı lise insanlarının pazar günü ilk matinede yaptıkları eylem. arka koltuklar yüzünüze sinemaskop ışığı gelmediği için daha makbuldür. gerek yaş gerek ekonomik gerek sosyal çevre yokluğundan daralan sivilceli ergen bünyeler kendilerini sinema salonu gibi karanlık ve kuytu mekanlara atar, "eyvah abim" korkusu olmadan bir güzel sevişirler. public sex denen bu meret kimilerine heyecan verebilmektedir. çeşit çeşit insan var. yakalanma korkusu kimi insanı korkutur ve motivasyon kaybı yaşatırken kimisinde de ekstra tahrik edici durum arz edebilir.

evet; sinemada sevişmek; sanat için soyunmaktır.
  • kameralar konusunda dikkatli olmayı gerektiren aktivite.
  • kişilerin kendini kaptırması ve ışıkların birden yanmasıyla* rezillikle sonuclanabilecek eylem
hesabın var mı? giriş yap