• eski güzelliğinden eser yok maalesef. bakım yok, ilgi yok vs vs. zamanında sinefil olayı oldukça iyiydi. daha sonra sitenin formatını değiştirdiler saçmaladılar. bana verseler şuan ilk yapacağım iş 2009 yılında ki ara yüzüne döndürmek olurdu. halen yorum yazarım filmler hakkında buraya.
  • bir oyuncunun hangi rolde oynadığını bile anlamanın imkansız olduğu dandik site.
  • her yerinden reklam fışkıran site. geceleyin bu siteye girerseniz bilgisayarınızın sesinin kısık olmasına dikkat edin. zira aniden çıkan reklamlardan ötürü altınıza sıçabilirsiniz. konsept bakımından ilk açılan sitelerden olduğundan ve emsal sitelerin de fazla olmayışından dolayı hala ayakta. yıllardır üyeyim. film izledikten sonra ara ara yorum yapardım ama aylardır profilime girince hata veriyor. o kadar ilgisizler ki basit hatalar bile umurlarında değil.
  • bir daha girersem allah belamı versin dediğim site. bir trailer izleyeyim dedim reklamdan geçilmiyor.
  • (bkz: reklamlar.com)
  • içerikte abartılı reklam veriyor. ziyaretçiyi rahatsız ediyor.
  • site önceden çok güzeldi şimdi reklam sayısı çok artmış. ha bir de filmlere yorum atan zübükler kendilerini atilla dorsay falan sanıyor genelde.
  • etkili şekilde kullanıp, bir şeyler karalamak istediğim ama sitenin yapısından dolayı pes edip bıraktığım site... şu siteyi bir güzelleştirin artık yalvarıyorum.
  • yıllar önce yazmayı bıraktığım site. o kadar karışık bir hal aldı ki arayüzü, forum sayfasına döndü. sanırım her filme yorum yazmak için ve ikişer kelimeyle kötüleyen üstelik izlemedigi filmler hakkında da yorum yapmaya çalışan üyeler sayesinde bu durumu aldı. eskiden iyiydi yahu!
  • sitenin açılış ekranından hemen sonra reklam, trailer, büyük punto ile yazılmış abartılmış film tanıtımları ile sinemaseveri bunaltan bir sinema sitesidir. siteye katkım 2008 senesinden beri devam eder ama beni bile bıktıran reklamlar yüzünden artık adımımı atmıyorum siteye. film yapımcılarının ara ara film çıkmadan önce iyi yorum kastırıp, gişe kovalamasına şahit olmam pek komikti. uzak durunuz efendim
hesabın var mı? giriş yap