• güne milli eğitim bakanlığı tarafından alınmış yerinde ve güzel bir kararla başladık. bu garabetin kaldırılması için ilk kurşunu atan koca yürekli (bkz: sınıf annesine tepki gösteren ilkokul öğrencisi)'ne minnetarız, artık ne idüğü belirsiz, pedagojik eğitimden bihaber, hasta ruhlu kadınlar çocuklarımıza yaklaşamayacak.

edit: haber linki

haber özeti: valiliklere, meb temel eğitim genel müdürü zarife seçer tarafından gönderilen 'mevzuatta yer olmayan uygulamalar hakkında (sınıf annesi)' konulu yazıda, bu kişilerin sınıflarda çeşitli faaliyetlerde bulunarak velilerden aidat topladıklarına, ders araç-gereci temini yönünde faaliyette bulunduklarına, zaman zaman derslere müdahil olduklarına ve öğrencilerin görüntülerini kaydettiklerine dikkat çekildi.
  • güzel şeyler de oluyor. tam bir saçmalıktı bu uygulama.
  • kendini nimetten sanan, okulun sahibi sanan sınıf anneleri gözü yaşlı.
    günün güzel haberi.

reisi anmadan geçmeyelimgörsel
    sana ne diyen ağzına sağlık koçum.
  • kendilerini asistan olarak kullanan öğretmenlerin gözü yaşlı.

(bkz: swh)
  • sınıf annesini düdükleyen beden eğitimi öğretmenleri için kötü haber.
  • yerinde karardır. sınıf annesi nedir yahu? önce kendi çocuğunuza anne olun, onu becerin. başkalarının çocuğuna ahkam kesmek nedir? öğretmene yaltaklanmak için yapmadıkları kalmıyor ayrıca. bu resmen zorbalık, deli saçması işler.. nallahtan böyle tipler karşıma çıkmadı. taviz vermezdim al başına belayı..
    tanım: velileri delilerden kurtaran karardır ifinim.
  • kendini öğretmen sanan her şeye muhalefet olan gereksiz bir uygulama
  • bu işsiz güçsüz kadınların ortalık karıştırma makamı,.öğrenciler arasındaki eşitliği bozduğu gibi çocuklar arasındaki kavga, kıskançlık gibi durumlarda asla tarafsız kalamaz. sikindirik bir sıfatla kendini öğretmenden bile üstün görmeler falan. medeni bir ülke için kaldırılması gereken müesseselerden biri de buydu.
  • bak o sınıf annesinden o yetkiyi alın (rozetini ve silahını masama bırak dostum), o kadın sınıf eltisi, sınıf görümcesi diye bişey uydurup yine kendini tatmin edecek bi yol bulacaktır.

öyle de manyaktır bunlar.
hesabın var mı? giriş yap