• merkezde bulunan şırnak lisesi öğretmen ve öğrencilerinin birlikte hazırladığı mükemmel bir duyarlılık örneği videodur.

takdir edilesidir.

edit: videoyu bana gönderen arkadaşım igtv'ye de yüklemiş.

edit2: video onedio tarafından da haber yapılmış.

edit3: okuldaki öğretmenlerden biri yutubdan da paylaşmış.
  • güzel bir çalışma olmuş tebrikler emeği geçenlere.
  • güzel bir video ellerinize sağlık.hepimiz birer engelli adayıyız ve bunu unutmamalıyız .
  • tebrik edilesidir...
  • elinize sağlık güzel video. umarım çok kişiye ulaşır.
  • video cok güzel olmus. herkes izlemeli! videoda dikkatimi ceken iki husus var, birincisi üstteki arkadaslardan birinin söyledigi gibi sanirim bes tane ingilizce ögretmeni saydim, takdir ettim. ikincisi ise üc dört sahneyi atatürk büstünün/tablosunun/panosunun önünde cekmisler. bence cok güzel bi hareket olmus...
  • video için emeği geçenlere teşekkürler.
    ellerine sağlık.

bu kadar insanı organize etmek
    işaret diliyle sevgi ve anlam dolu bir video çekip büyük kitlelere ulaşmak tam bir başarı örneği

ilk önce kendimizi eğitelim geliştirelim
    sonra diyelim ki biz olduk,
    şimdi kendi birikimimizle yeni nesillere katkı sağlayabiliriz
    bizim donanımımız bir seviyeye ulaşmadan çocuk yaparsak bu engellerin üstesinden malesef gelemeyiz.

ek olarak ,
    bu videoyu hazırlayanlar veya buna benzer işaret diliyle video çekecek arkadaşlara tavsiye olarak
    mimiklerimizi kullanırken dudaklarımızı da hareket ettirelim hatta yaptığımız işaretleri seslendirelim.
    donuk bir surat ile işaret dilini karşımızdaki kişiye aktaramayız.

dudak okuma çok ileri derecede işitme kayıplı kişiler için çok değerli bir ipucudur.
  • teröristlerce yapılmış bir provokasyon olayı heyecanıyla küfretmeye gelmiştim. olmadı..

güzel çalışma olmuş emeklerine sağlık.
  • üstteki bir arkadaşın ingilizce öğretmeni sayısıyla yapmaya uğraştığı yanlış çıkarımlar üzerine; çalışmanın yapıldığı okulda 44 şube bulunmaktadır ve bunlardan 2 tanesi dil sınıfıdır, dolayısıyla okulda 9 ingilizce öğretmeni aktif olarak görev yapmaktadır.

tanım olarak: imkanlar dahilinde ve iyi niyetleri doğrultusunda emek veren, destek veren tüm arkadaşlara teşekkür edilmesini gerektiren videodur.

ilgili projeyi şu linkten izleyerek destek sağlayabilirsiniz.
  • yüreğinize sağlık
hesabın var mı? giriş yap