• benim bu.
    acil durum paketinden tut envai çeşit her ne varsa içinde.
    24 saatlik kurtarılma kiti bile mevcut.

ev gibi bir şey çorabım dahi var içinde.
  • her şeyi neden sebep yaşa bağlıyoruz acaba hiç anlamıyorum.
  • evet çok kullanışlı ama gerçekten bir yaştan sonra yakışmıyor beyler.
  • hangi allah'ın dangalağının dert edindiğini merak edindiğim başlık. sanane ulan dangalak, ha sanane...
  • içinde laptop varsa sıkıntı yaratmayandır.

zira son 5 senedir iş hayatının gerektirdiği eve iş getirme olayları yüzünden mecburen kullanılmaktadır.
  • yok sırtına çanta takan, yok elinde klasör taşıyan.. size ne arkadaşım kim ne kullanırsa kullanır. böyle insanları tek tip kalıba sokmaya çalışıyorsunuz, sonra askere gidince hooo..
  • toplu taşıma araçlarında sırtından çıkarmayı akıl edebiliyorsa, modasına laf edemeyeceğimiz erkektir.
  • (bkz: ben)

business casual giyindiğimde bile sırt çantası takıyorum. bununla ilgili nasıl bir önyargı edinilebilir anlayabilmiş değilim.

kuzum siz hangi orta anadolu kasabasından bağlanıyorsunuz?
  • nabalım lan? o kadar eşyamızı nereye koyalım. 30 yaşından sonra sırt çantası yasak ve bundan bizim mi haberimiz yok
  • 40 yaşında biri olarak, kemerime takılı kılıf içindeki telefonum, yine kemerime bağlı anahtarlığım ve gömlek cebimde taşıdığım banknot ve nüfus cüzdanımla hayret ettiğim, şaşkınlıkla izlediğim erkek türü. az yaşınızın adamı olun lan!

allah'tan sigarayı bıraktık da, onu neremize sokucaz derdi kalmadı.

ekleme: gömlek cebinin tam köşesine sokmuşturulmuş mavi kapaklı sarı tükenmez kalem... onu unutmuşuz. bulmaca falan çözerken, iddaa doldururken lazım olur. @i have been mistreated hatırlattı.
hesabın var mı? giriş yap