• bu sırt çantasına niye bu kadar takılıyor millet anlamıyorum. günlük ihtiyaç için bulunmuş bir eşya ve ihtiyacı olanında kullanmasından doğal bir şey yok.
  • arabası olan kişilerin açtığı başlık sanırım.
    ceplere cüzdan, kulaklık vs doldurup elde de kitap veya herhangi bir şey taşıyarak yolculuk etmenin ne kadar zor olduğunu bilmeyen kişiler burada ahkam kesiyor.
    onu geçtim, işinden dolayı sırtta her gün laptop taşımak zorunda olan kişiler de var...
  • kpss'ye hazırlanıyordur.
  • laptop ve ekipmanları, kitap, suluk, bir yığın not defteri ve kalem, gözlük kutusu ve gün içerisinde lazım olabilecek antin kuntin çıktıları barındıran çantamla 10-12 senedir alanlardayım. hatta ergenlikte de bol bol sprey boya ve bezle dolu çantamı da sayarsak 15-18 senedir alanlardayım.
  • poposunda çıkma kat gibi duran cüzdanla dolanacağına çanta taksın tabi.
  • trendyoldan, ordan burdan çanta kovalayan insandır. çantasında kitap, su, atıştırmalık, yedek çorap bulunur. ortak özellikleri paylaşımcı ve yardımsever olmalarıdır. bu adamlardan zarar gelmez
  • arabam varken bile hala yaptığım eylem. cool olucam diye telefonu cüzdanı kaptırmaya, pantolonların ceplerini fındık fıstık yiyen hamster gibi şişirmeye de niyetim yok pek.
  • yıllardır çantam ve ben gezer dururuz.
  • sağlık ve özgür eller isteyendir
hesabın var mı? giriş yap