• (bkz: insanın dışkısından hangi partiye oy vereceğini anlayan ileri zeka sözlük yazarı)
  • suya sabuna dokunmadan park edip giden, nanoteknolojik teyzenin public görüntüleridir.

ayrıca videoda komik bir detay daha var; tam teyzenin başarılı olduğu anda videonun arka fonundaki hararetli tartışmada şu cümle duyuluyor: "sen olsan sen de yaparsın ben olsam ben de yaparım."
  • şunu da şuraya şöyle sessizce bırakayım diyip hayatına devam etmiş varlık (?)

montla sıçı fazla ciddiye almış olabilir mi?
  • tuvalet kagidini kismen kesfedebilmis bir ulkede gayet normal durum.
  • aynı uzun çarşafla sokakta bilimum canlının işediği sıçtığı yerleri, pislik dolu merdivenleri, leş gibi yolları süpüre süpüre dolaşır sonra da evine gider bir güzel yayılır, lafa gelince de temizlikten bahseder bunlar. ruhu pis mahlukatlar.
  • 1- bir insan neden dışarıya sıçar?
    2- bir insan ishal olmamasına rağmen neden tuvalete gitmez?
    3- bir insan oranın hastane olduğuna dikkat etmez mi?
    4- bir insan nasıl ayakta sıçabilir? nasıl itekliyor o boku bağırsağın?
    5- bir insan nasıl ayakta sıçarken bacağına değdirmez? hadi ben yaptım diyelim, bacağıma yapışır süzülür süzülür en son onda biri düşer yere. bacağım bok içinde kalır.
    6- en önemli sorum, bir insan neden kabanın içine bir şey giymez ulan? ben kısa yollu üstüne kapşonlu giyemiyorum kollarım rahatsız oluyor. tişörtsüz atletsiz gömlek giyemiyorum. nasıl geziyorsun sen teyze öyle?

ula bunlardan bir tanesini yapana deli muamelesi yaparız. teyze kombo yapmış. ilk başta izlerken "hee insanlar geçiyo. şimdi tenhalaşcak orası sıçacak çömelip." dedim. baktım gitmeye başladı, "ula kameradan çıkıyo hani sıçıyordu." dedim ki iki tane bok gördüm. çime uzanıp bulutlara bakarken kendimi bulutlardan düşüyormuş gibi hissedip korkan biriyim, hayal gücümün kesinlikle sınırı yok. ama bunu düşünemedim lan.

allah aşkına, hanginiz "hmm böyle dikilerek sıçacak ve sakince gidecek" dediniz lan? şu markete sıçan abla gibi bir şey bekledim ben. ama çok rahat bu.

kesin asansöre falan binince de en arkaya geçip 3 kat çıkarken bırakıp en arkadan çıkıyordur. tü kalıbını siktiğim.
  • sokaklarda pisliğini örten kedi köpek kadar olamamış teyzedir.
    tipine baksan dini bütündür, temizlik imandan gelir. nerde kaldı yıkama o götü. ev temizliği, iç temizliği, çevre temizliği? bir de bu yaşlılar el öptürür falan.
    bögh midem kalktı la.
  • ortalık yere idrar yaparken gördüğüm ve yüzüne karşı söylendiğim hasta yakınından sonra bu olay da şaşırtmamıştır.

kendi çalıştığım hastanenin kapalı otoparkında idrarını yapan hasta yakınına "hastanedesin her koridorda olan tuvaleti mi bulamadın" demiştim yakın zamanda. adam tek kelime etmeden kaçıp gitmişti.

burası türkiye.
    hasta piskolocisi demeyin, otopark lan!
  • bence bilinçli ve planlı bir protesto eylemi gerçekleştirmiş teyze olabilir.
    şişli etfal'e işi düşmüş olanlar bilir, insanı modern tıptan soğutan, griple gidip, kendini öldürme isteği ile çıktığınız, hastaları yaşamdan ve her şeyden soğutarak öldürüp azalmalarını sağlayan bir işkence merkezidir.
    teyze belki de burada gördüğü çeşitli işkencelere tepki olarak "gidip o hastanenin tam ortasına sıçacağım" demiş olabilir. bu yüzden eylem günü iç çamaşırı giymeyerek hazırlık yapmıştır.
    ya da çok iğrenç bir insandır ikisi de olabilir.
  • kadının ne sebeple oraya sıçtığını bilemem.belki gerçekten hasta,akli dengesi normal değil bilemeyiz ama benim daha da anlamlandıramadığım nasıl bu kadar muntazam sıçtı? oraya buraya bulaştırmadan ?
hesabın var mı? giriş yap