• gram acımadığım polistir. isteyen insanlığımı sorgulasın umurumda değil, beni bu hale getiren bu polisler. yine dövenler insafa gelmiş de sonunda yerine göndermişler. tam tersi olsa, arada kalan eylemci olsa şimdi ya ölmüş ya da komadaydı.
  • göstericilerin eline düştüğü için şanslı olan polistir.

ali ismail korkmaz dayak yerken, ne bir polis ne de iktidarın yandaşlarından bir tanesi çıkıp "yapmayın, etmeyin" demedi. burada ise göstericilerin bir kısmı polisi döverken, bir kısmı da engel olup polisin hayatını kurtarmıştır.

karşınızdakilerle aynı acımasızlıkta olmazsanız, onları yenemezsiniz. yazın bir kenara.
  • gün olur devran döner sözüne örnek. hep dayak atacak değil ya.

keşke adam olsalardı da bu hallere düşmeselerdi. sevenleri yok, emirlerini uyguladıkları bile insanca davranmıyor bunlara.
  • millet polise hakettiği değeri sonunda vermiştir.
  • yanlış olmakla birlikte, zorunluluktur. başka çare kalmadı ise yapılabilir.

(bkz: meşru müdafaa)
  • ayağı taşa takılan eylemciler tarafından dövülen polis. ha bir de eylemcilerin eline taş gelmiş, polis kardeşimizin kafası göstericilerin ayaklarına ve ellerine çarpmış, uf olmuş.
  • göstericilere dayak olarak dönecektir malesef.
  • az bucuk ders almasi gereken polistir. bu isler boyle hep 100 polis 1 vatandasi dovecek degil ya bazen de 100 vatandas 1 polisi dover. tabi yasal degildir, suclular cezalarini cekmelidir!
  • gayet orantılı bir müdahaledir.
  • beni mutlu ya da mutsuz etmeyen polis.
    ama polisi bazı meslektaşları gibi götü sıkışınca belinde ki şeytan icadına sarılmadığı için kutluyorum.
hesabın var mı? giriş yap