• fenerbahçeliyim..
    çömezler sussun galatasaraydır!
  • hala mal gibi beşiktaş diyorlar .çeyrek finale çıkan takımlar kim fenerbahçe ve galatasaray.eee gruptan lider çıkanı yarı finale mi çıkarıyorlar da beşiktaş daha başarılı.
    neymiş en çok puan toplayan takımmış.sikimsonik gruptan lider çıkmak nasıl oluyor da bir üst tur olan çeyrek finalden üstün oluyor.
  • şl tarihinin en ballı grubunu son sırada bitiren galatasaray değildir
  • şl tarihinde gruplardan 0 yazıyla (sıfır) puan alan yamulmuyosam tek türk takımının taraftarı bildirdi.
  • başarı olarak fenerbahçe, katılma sayısı olarak galatasaray'dır.
  • galatasaray değildir
  • şampiyonlar ligi'nde başarılı olan bir türk takımı yoktur. yüzsüzlüğün lüzumu yok.
  • şampiyonlar ligindeki en başarılı türk takımı bana göre de galatasaray değildir. sıralama beşiktaş, fenerbahçe ve galatasaray şeklindedir (ts ile bursa 1 kez katıldığı için değerlendirme dışında bıraktım). şimdi geriye baktığımızda galatasaray'ın 2 tane çeyrek finali ve 2 tane de son 16'sı var, ee nasıl oluyor da en başarılı gs olmuyor diyebilirsiniz. ben başarıya oynanan maçlardaki galibiyet ve puan yüzdesi olarak bakarım. galatasaray diğer tüm türk takımlarının toplam katılım sayısından bile daha fazla katılmış bu organizasyona. bunun sebebi de şl'nin kuruluşundan bugüne geçen sürede yurt içi başarısı, şampiyonluk sayısı yönünden rakiplerinden daha başarılı olması. ama maç başına puan ortalaması bakımından en iyi takım beşiktaş, sonra da fenerbahçe geliyor. galibiyet yüzdesi bakımından da yine aynı yüzde söz konusu.
  • oynadığı maç sayısı ve aldığı puan oranına bakarsanız
    beşiktaş

ama eğer hem puanı hem çeyrek final başarısı olarak fenerbahçedir.

çünkü galatasaray çeyrek final oynasada oynadığı maç sayısı yüksek olmasına rağmen çok yenilgi görmüştür, puan olarak fenerbahçe'nin arkasında kaldığından mütevellit,

(bkz: fenerbahçe)
  • katilamayan takimin, katilandan daha basarili olacagina inanan super zekalari gordugumuz baslik.
hesabın var mı? giriş yap