şükela:  tümü | bugün
 • malum kanalları izlemek için smart tvnize yükleyebileceğiniz uygulama.
 • mikemmel uygulama. bu uygulama sayesinde iptv dosyanızı smart tv'den açıp kumanda ile kullanabilirsiniz. uydu kumandası kullanmadan 3 büyük uydunun kanallarını dolaşıyorum şu an, gözümde yaşlar var:)

  edit: program sadece kısa bir süreliğine bedava imiş, para istedi pezevenk.

  (bkz: ss iptv)
 • kesinlikle mükemmel bir program. verilen parayı kesinlikle hak ediyor.(5,49€)
  lg,samsung ve android tv ye kurulum yapabiliyorsunuz. link

  programın kullanımı çok kolay ve kanal gruplarını kolaylıkla oluşturabiliyorsunuz. daha doğrusu bilgisayarda oluşturduğunuz istediğiniz kadar m3u dosyasını siteden tvnin mac adresini girerek kolayca tvye aktarabiliyorsunuz.

  kanal geçişleri çok iyi ve yayın diğer kullandığım programlarla kıyaslandığında kesinlikle daha akıcı.

  ayrıca (bkz: iptv)
 • alanındaki en iyi ama oldukça pahalı uygulama.
  smart tvlerdeki uygulama açığından iyi para kaldırmışlardır. samsunglar için ott player haricinde uygulama yok. onda da grup özelliği yok ki bu büyük eksiklik. ss iptv diyorlar ama mağazada vs yok uygulama. yer yarıldı içine mi girdi noldu.
 • rakibi olan ssiptv ve ottplayera göre lider konumda olan ücretli uygulamadır. malum yerlerden alınan iptv içeriğini izlemenize yarar. kurulumu basittir. nasıl kullanılır
 • pek bilen olmasa da esasinda buffer ayari da olan program.

  smart iptv yi acinca cikan kanal listesi ekraninda kirmizi tusa basinca acilan ayarlar menüsünden yapilabilir, takilma yasayan bünyelere iyi gelecektir
 • smart ip tiyi hala yayıncı zannedenler var sanırım. smart iptv, sizin almış olduğunuz bir yayın linkini ya da m3u dosyasını oynatan programdır. bu yüzden o takılmalar, yayındaki kesilmeler yayıncınızdan kaynaklıdır. çünkü biz sorunsuz bir şekilde kulanıyoruz.

  caanım programa bok atmayın lütfen. gerek link şeklinde gerekse linkten indirdiğim m3u dosyasını düzenleyerek 6-7 grup halinde oluşturduğum kanal listesini su gibi oynatmaktadır. (nazar değmesin)
 • smart tvlerdeki en iyi iptv oynatıcıdır, 5,5 € ücreti vardır. sorunları yok mu vardır.
  samsung da özellikle.

  çözüm yolları ,

  1.modeminizi restart yapın

  2.programı silip yeniden yükleyin

  smart iptv ekleme işlemi buradan

  [smart tvler de filmlere dil ayarı yapma altyazı ekleme https://www.youtube.com/…t=uuubyyuj542q_-lfgolstu7g buradan] tv nize eklediğiniz iptvlerde dil ayarı yapabilir,

  ve eğer elinizde liste yoksa bu amatör çalışmamı tv nize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

  dikkat ağırlık adult kanallardır.
 • tek seferlik ücret ödeyerek kullanabileceğiniz programdır, lg tv ve samsung mağazalarından edinebilirsiniz. mobile versiyonu ucretsiz ve 3 kanal degistirme arası reklam şeklinde olan gse iptv'dir. iphone için 17.99 tl ödemeniz halinde reklamsız şekilde izleyebilirsiniz.