• bana "bir tek ben mi güzel olduğunu düşünüyorum acaba?" sorusunu sorduran kadındır. bence son derece şehvetli bakışları var, yüzü de bana çok güzel geliyor.

edit: filmdeki hali öyleydi en azından.
  • kizcagizin baba3'te ki oyunculugu tahmin edilenin otesinde ses getirmistir. hanim ablamiz otoriterlerce yerin dibine batirilip cikarilmiştir, bir de yonetmenin kizi olmasi duruma tuz biber olmustur. olay o kadar abarmistir ki yillarca ornek olarak cumle icinde kullanilmis tam sofia coppala olayi tadinda benzetmelere yol acmistir. allahtan tori ve aaorn spellingler bu durumu bastiracak bir skandalla ortaya ciktilar. bu sayede kizcagiz rahat bir nefes aldi, kocaya vardi.
  • bunun adini hatirlamadigim bir erkek kardesi var o da klip yonetmeni. annesi de coppola filmlerine making of cekermis zamaninda. francis abi ne derece baskin bir figurse artik ailede anlamadim.
  • en iyi ozgun senaryo odulunu aldi, aileme tesekkur ediyorum, babama bana ogrettigi her sey icin tesekkur ediyorum dedi, yanliz tesekkur edilen aileye dikkatinizi cekerim, francis ford ve roman copola, nicholas cage, spike jonze, jason schwartzman... ee bu gider boyle....
  • ladurée pastanesine, özellikle macaroonlarına taptığını düşünüyorum bu kadının, marie antoinette'de her sahneden fışkırıyorlardı, miss dior cherie reklamına da o rengarenk şeyleri 2 saniye de olsa göstermeden duramamıştır. bir tatlı sever olarak seni takdir ediyorum sofia, macaroon yağmurlarında şemsiyesiz kal.
  • 1971 amerika-new york doğumlu aktris, senarist, yonetmen ve yapımcı. oyunculuk konusundaki yetersizliğini cümle aleme gösterdikten sonra, yönetmenlik ve senaristlik konusundaki üstün yeteneğini göstermeye başlamıştır.
    italyan asilli olduğundan mıdır nedir bu kadının acaip çekici ve karizmatik bir havası var. çok güzel değil ama çok etkileyici.
  • tüm godfather serilerinde rol almış insan. herkes 3te tam olarak görmüş olsa da diğer ikisinde de uncredited olarak bebekliğinde bulunmuştur. zaten godfather 1 yayınlandığında daha 1 yaşında idi. ayrıca star wars the phantom menaceda da sache isimli karakteri oynamıştır. hiç dikkat edilmeyen yönlerinden biri de adaptation filminde teşekkürler bölümünde isminin yer alması mevcuttur.
  • godfatherda gordugumde "aman allah bu ne boyle" kim bunu filme sokmus dedigim -bana gore- gayet cirkin genc bayan. sonradan yonetmenin kizi oldugunu ogrendigimde anladim olayi. oyunculugunda da pek kayda deger bir cevher goremedigimi belirtmek isterim.
  • the virgin suicides'da ne bir hafiflik ne de kaçacak bir delik vardi: sıkıcı eğik amerikan güneşi, boğucu yapraklar, ölen ağaçlar. lost in translation tam tersine bir hafifleme denemesiydi: bir çözüm var, biliyoruz, herhangi bir şey olabilir bu ama yaklaşmazsanız duyamazsınız.
    marie antoinette' te ise simdilik sıkıcı fransız sarayı ve rengarenk kadın ayakkabıları varmıs gibi duruyor: 'this ridiculous, madame, is versailles'. arkada da evet brit-pop.
  • nerdeyse hepsini tekrar izledim de, senaryosu bombok bile olsa nasıl izletiyor bu kadın böyle? o nefret edilen popülerliği bile ilginç getirtebiliyor. hep bir yenisi için tekrar heyecan. hadi hadi hadi.
hesabın var mı? giriş yap