şükela:  tümü | bugün
 • antalya’da gerçekleştirildiği iddia edilen olay:

  https://www.ajanimo.com/…asi-dehset-ile-sonuclandi/
 • sonra bireysel silahlanmaya başladığımızda karşı çıkıyorlar.

  karımızın, kızımızın yanında dayak mı yiyeceğiz?
  böyle azgın köpekleri itlaf etmeyelim mi?
  kendimizi korumayalım mı?

  onu bunu bilmem. kendini bir şekilde koruyacaksın, o yumruğu atanların yanına attıkları dayak kar kalmamalı. adalet işlemeli, vicdanlar bir şekilde soğumalı. polis hakim senin korumuyorsa sen kendini koruyacaksın. caydırıcı tedbirini alacaksın.

  adam huzur bulmak için yıllarca büyük şehirde yemedi içmedi para biriktirdi, gitti küçük sakin ilçeye yerleşti sen adamın emeklilik hayallerini bile yıkıyorsun aşağılık köpek. o adam o hayalleri uğruna bir ömür çalıştı. buna nasıl müdahale edersin. sana ne zarar verdi bu adam da sen gittin onu utanmazca yumrukladın?
 • yaşını başını almışsın, neyse ki parayı da bulmuşsun, bu bok yığınının içinde en sonunda rahat bir nefes almak için kemer'de bahçeli ev almışsın ve kedi besliyorsun.

  be amına koyduklarım, bu adamı orada nasıl buldunuz lan? ulan gelecek hayalimdeki adam bile dayak yiyor amına koyayım.
 • hukuk tam olarak bu profildeki duzgun vatandaslari korumali ki, insanlar dogruyu yapmaktan da, bu ulkede kendilerine bir gelecek insaa etmekten de vazgecmesinler.
  bu cift uretmis, egitimli, vergi veren ve ulkesine yatirim yapan bir profil sahibi. hani diyoruz ya bati medeniyeti ile entegre olmak, iste batili bu profili gordugunde bu ulkeye gelmek ister cunku dogal urun kendi ulkesinden iyi. ama bugun bu cift ve bu profile sahip cikilmazsa birakin bu ulkeyle entegre olacak diger ulkeleri, kendi egitimli ve ureten vatandasin arkasina bakmadan kacar, sonra koseyazilarinda aglarsin.
  mahkeme bu cifte saldiran magandalara ibretlik bir ceza vermeli ki, hem mahandalar iki kez dusunsun saldirmadan once, hem de hukukun ustunlugu kutsanmis olsun.