• halk inanışında "sağ sağlığa, sol varlığa" denildiğine göre voliyi vuracağınızın göstergesidir..
  • muhtemelen 8 sebebi vardır.
    bunlar yorgunluk, stres, kafein, göz gerilmesi, alkol, göz kurulanması, dengesiz beslenme, alerji olarak sıralanabilir.
    aniden seğiren gözde herhangi bir medikal rahatsızlık bulunmasa da, kronikleşmiş göz seğirmelerinde nörolojik problemler belirebilir.
  • biktim amk sundan bikmadiysam baska hic bir seyden bikmadim. ya arkadas bi insanin yilin 200 gunu sol gozu segirip de ondan sonra basina boktan bi is mi gelir? geliyor amk, ben bu eskilerin ta amina koyyim! nerden uyduruduysalar tutuyor lan resmen, madem bu kadar biliyordunuz birer iddia yapaydik beraber?

kodugumun cenabetlketleri sizi!
  • sinyaldir, köşeyi döneceğinizi gösterir.
  • 2 gündür derste, evde, orda burda rahatsız eden, dikkatinizin içine eden olay. resmen bağımsızlığını ilan etti.

yazılanlara göre; para gelirse yazarım, başka iyi bir şey gelirse yazarım, kötü bir şey gelirse de yazarım, ölürsem yazamam; 1 ay içinde editlemezsem bilin ki kötü bir şey.

edit: para gelmiyor. kötü bir şey de olmuyor. ancak hakkını vererek uyuyun geçiyor.
  • kutsal bilgi kaynağına sonsuz güven yüzünden bu olay yüzünden başıma kötü birseylerin gelmesini beklediğim olay*.
  • sol sağ fark etmeden, sinir stresli dönemlerde çıkabilen, vücudun kendine gel işaretlerinden de biri olabilir.
  • bunyemde iki gun once baslayan ve artik sinirlerimi bozan uyuzluk abidesi. deliriyor muyum sozluk? hayatta hersey kotu giderken bu kadar ufak bir tepki makul karsilanabilir ama insan urkuyor yine de.
  • bu bazen bende o kadar şiddetli oluyorki yan masada oturan insanlar onlara kaş göz yaptığımı, göz kırptığımı, iş attığımı sanabiliyorlar
hesabın var mı? giriş yap