• (bkz: liseli detected)

trollük müessesesi bu kadar ayağa düşmemeli. yazık.
  • çüşş
    geri bas
    mandacılar ingilizciler amerikancılar kimlerden çıkıyor önce bi ona bak ondan sonra gel hacı gutbettin
  • kulagi kesiklerden bir amca deniz gezmiş'le bir anisini anlatmisti.

6.filo olayini konusuyorduk. deniz dedi ki "bu adamlar gelecek bizim sokaklarimizde gezecek, yiyecek, eglenecek, fahiselerle yatacaklar." "bize ne canim fahise degil mi yatarlar."dedim. olmaz diye bağirdi onlar bizim fahisemiz.

adam memleketin fahisesini bile sevmis birileri cikmis solcular vatan sevmiyor diyorlar. tamam yontemleri bozuktur belki ama sevdiklerine suphe yok.
  • doğrudur.
    solcular 6. filoyu denize dökerken çok vatansever gruplar 6. filoyu kıble yapıp namaz kılıyorlardı. e.. buyurun o zaman
  • çamur at iz kalsın.. yanlış oluşturulan genelleme.
    nerden çıkardın? saçmalama!!
  • meselenin sağcılık-solculuk olmadığını idrak edemeyen beyinlerin ifrazatıdır bu. kimlerin kimlere hizmet ettiği gayet ortada, anlamayana davul zurna az.
  • kişisel çıkarı için değil vatani, babasını, namusunu ve şerefini satacak potansiyel arz eden sağcılarin, troll ağlaması..
  • şimdi açıp göstereceğim içimdeki vatan sevgisini ama yanlış anlaşılacak.
  • halt etmis bir basliktir. sagcilarda ne kadar varsa solcularda da o kadar vatan sevgisi vardir. her iki tarafinda dusunce yapisinin farkli olmasi vatan sevgisi konusunda birlesmeyeceklerini gostermez. ama bu basligi acan belki de kotu olaylar yasadigi icin boyle diyordur.
    once ki hukumetleri bilmem. ben 22 yasindayim ve sadece akp hukumetini gordum sayilir, daha onceleri yasimdan dolayi anlamiyordum.
    bende diyebilirim ki sagciyim diye gecinen su hukumetin zerre kadar vatan sevgisi yoktur. hadi bakalim!!!!

vatanini seven, onu soymaz!!! en azindan sessiz kalmaz.
  • uğur mumcu'ya edilebilecek en büyük hakaretlerdendir.
hesabın var mı? giriş yap