• sadece haber veren, yorum katmaksızın işini yapan nadir sitelerden birisi. güzel bir de android uygulaması var, özellikle tablette fevkalbeşer, telefonda idare eder.
    http://www.sondakika.com/
  • -de ekini kullanmayı bilmeyen site.

(bkz: güle güle)
  • --- spoiler ---

http://www.sondakika.com/…-snow-geri-geldi-8402298/
    --- spoiler ---
    şeklinde başlık atıp haber yapan ve spoiler vermede çığır açan site. arkadaş her yerden kaçtım bari haber okuyayım dedim karşıma böyle bir başlıkla haber geliyor, ne yapayım ben şimdi ?
  • haberlerin altına yorum yapmak için , üyelik gerekmeyen kendinize ait mail isim vb bilgiler istenmeyen haber sitesi.
    bu özelliğinden dolayı herkes cezai sorumluluk almadan rahatça yorum yapıyor.
    haberlerden ziyade yorumları okumak insana daha çok fikir ve bilgi veriyor.
  • son dakika haberlerini aninda size ulastiran program .
    gayet kullanisli olmasina ragmen android isletim sisteminde geri tusuna bastiginizda hata raporu gonderiyor.
  • hiç ümidim yoktu ama araştırdığım kadarıyla en clickbait'siz spor haberciliğini bunlar yapıyor. çok kapsamlı değil ama şimdilik beni ntvspor'dan kurtardı.
  • bir çokları gibi ekşi başlıklarından bir gün sonra haberdar eden haber sitesi.
    yer mi bunuwerty01?
  • okuyucuların yaptığı yorumlardan işine gelmeyen eleştirileri silen, işine gelmeyen beğenileri kaldıran dandik haber sitesi görünümlü çöp.
  • tamı tamına yarrrrak gibi bir haber sitesi. sikik sokuk şeyleri bildirim atarlar, sürekli yok bilmem kimin dekoltesi yorum yağmuruna tutuldu, vay efendim yeni imaji binlerce beğeni aldı gibi mal mal haberleri her gün göze sokan ergen kafalı moderatörler ve içerikçileri olan haber sitesimsi.
    göğüs, bacak haberleriyle doldurdular siteyi.
    sanıyorlar ki, sürekli bu tip ergen, eli sikinde tipleri yaparak kazanılan günlük tık'lar kurtaracak bunları. haberler.comun yandan yemişi. laciverdi desek daha doğru olur.
    bir daha giren en adi şerefsizdir. siee amkun ergenleri.
hesabın var mı? giriş yap