• once upon a time * ve the walking dead * dizilerinde rol alan 1985 doğumlu, elder scrolls serisindeki dunmer ırkına ait bir güzelliği olan oyuncu.
  • star trek discovery'de michael burnham karakterini canlandıran oyuncu.
  • ağlak suratlı bir drama kraliçesi.

star trek discovery'de bile yüzünü soktuğu drama pozları iğrendirmektedir. senin dikkatle dinliyorum pozundaki acı çeken yüz ifadeni seveyim sonequa.

umarım seni göreceğimiz son dizin olur. ha drama dizilerinde oyna, o yüz ifadeleri ve pozlar ancak dramaya yakışır zaten.
  • the walking dead dizisinde sasha williams karakterini canlandıran oyuncu. karakteri başarıyla canlandırıyor ama kendisine güzel diyenlere kesinlikle anlam veremiyorum. eğer bu kadın güzelse; yolanthe cabau, lauren cohan gibi isimlerle "bayan" kataloğu altında değerlendirilmemeli.
  • the walking dead'de tyreese'in kardeşi sasha'yı canlandırmaktadır.
  • the walking dead ile ünlü olan başarılı bir aktris. kendisi elder scrolls evrenindeki dark elf'lere olan benzerliği ile şaşkına döndürür.
    son bulmasını dilediğimizdir. geçen yıllarda tedavi amaçlı bir devlet hastanesindeydim. çalışan tüm kadınların göğüs kısmında "kadın cinayetlerine son" diye yazı iliştirilmişti kağıtla. münnever karabulut olaylarının olduğu zamanlardı. bunun yapılması hoşuma gitti ilk. insanlar bir şeylerin farkında diye düşündüm. neyse kayıt oldum ve doktor odasına girmek için sıra beklerken bulduğum sandalyelerden birine oturdum. yan yana 6 adet sandalye var. 2 erkek, 4 kadınız toplam. biraz sonra belirttiğim hastanede çalışan kadınlar geldiler. ben ve yanımdaki bir kaç hasta olan kadına da dağıttılar bu kağıtlardan. sırayla dağıtıyorlarken, yanımızdaki erkekleri esgeçtiler. onlara vermediler.
    işte tam da bu zihniyetten ötürü, kadınıyla, erkeğiyle hiçbir şeye derman olamayız efendim. "kadın cinayetlerini sadece kadınlar destekleyebilir, erkekler destekleyemez." böyle bir şey var mı? insan üzülüyor. ben uyardım daha sonra o kadınları, cevap veremediler ama durumu o küçük beyinlerinde anlamışlar mıdır bilemem.
  • düzenli walking dead izleyicisiydim ama bu kızımız bana çok itici gelirdi, tesadüf eseri star trek discovery'de denk geldim, ve kim bu kız diye araştırma ihtiyacı duydum.
hesabın var mı? giriş yap