şükela:  tümü | bugün
  • traffic racer adındaki uygulaması ile şu an amerika appstore'unda 4. sıraya yükselmiş yazılımcı arkadaş.
  • traffic racer'dan sonra wings on fire oyununu çıkartmış, başarı çıtasını daha da yükseltmiştir.
  • traffic rider adlı oyunuyla ios'ta estirmiş, android sürümü çıktıktan bir kaç gün sonra 1 milyon indirmeye ulaşmıştır.
    türk mobil oyun geliştirmenin gurur kaynağıdır.
  • (bkz: sk games)
  • hayatımda gördüğüm en düzgün ve mütevazı adamlardan biridir. iyi otomobil kullanır.
  • trafik racer oyunu , android platformunda 100 milyonu geçmiştir ,kendisini tanımam etmem ama yaptığı oyunun başarısıyla ülkemizin gururu olacak bir iş yaptığını düşünüyorum .burayı okuyorsa başarılarının devamını diliyorum.
  • windows phone da iken(nokia lumia 920,1020. ah eski günler) severek oynadığım 2 oyunun geliştiricisi. trafic racer ile başladı wings on fire da ardından geldi. yanılmıyorsam ipad de de oynamıştım cihaz bozulmadan önce. ıkisinde de stabildi gayet keyifliydi.

arayüz, oynanabilirlik, grafikler yüz güldüren cinsten.. gayet hoştu o zamanlar. şimdiye illaki değişmiştir. bakayım.

hatta murat yücedağ'ın örnek gösterdiği bir geliştiricidir aynı zamanda.

play store dan indireyim de android de de oynayayım azıcık. farklı bir durum varsa giriyi editlerim.