• 236 gram ağırlığa sahip olan telefon. kılıf takılınca 250 gram olur herhalde. taşıma ruhsatı isterler bu telefonu taşımak için. sanırsın 20 yıl öncesinin ericsson'larından.
  • herifler resmen beşona ekran takıp piyasaya sürmüşler.

şu piyasada elime iki adet telefon geçti tasarımına bayıldığım.

birincisi samsung galaxy s2.
    ikincisi sony xperia z2.

dingillerin elinde telefonları kağıt gibi yapacak teknolojinin olduğunu herkes biliyor.
    ama adamlar hala takoz sürüyor piyasaya.
  • benim gibi telefonu hem fotoğraf, hem videoda efektif kullanan kullanıcılar için; htc u12+'ın bulunamadığı türkiye pazarında iyi bir alternatif olabilir. ancak, çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi yok.

not: çentiksizspor
  • yıl olmuş 2018 sony hala amiral gemisi dediği telefonda ips panel kullanıyor. şu devirde artık telefona 2500liradan fazla vermeyi göze aldıysanız oled ekranlı modellere bakın
  • 1000 dolar fiyatla gelip kutusundan kulaklık çıkmayan saçma sapan telefon.

5.8 inch 16:9 ekran ve 12 mm kalınlıkla birleşince telefon demeye bin şahit isteyecek ebatlara geliyor. poşette taşırız artık.
  • kamerası cidden iyi olan telefon. sony kamera konusunda eski hatalarını gözden çıkarıp ders almış ama tasarım hala boktan.

https://www.youtube.com/watch?v=-gs0fs75xz4
  • bugün tanıtılmış cihazdır.

işlemci: snapdragon 845
    ram: 6gb
    depolama: 64gb
    ekran: 5.8 inç 4k hdr
    arka kamera: 19mp rgb, f/1.8+12mp monokrom, f/1.6
    ön kamera: 13mp f/2.0
    batarya: 3540 mah,
    işletim sistemi: android 8.0 oreo

xz2 ye göre ekran 0.1 inç büyümüş,batarya kapasitesi artmış ve çift kameraya geçmiş.
  • beğendiğim telefondur. günümüzün trendinin aksine 16:9 ekran oranıyla gelecek gibi görünüyor. kameranın yeri daha yukarıda ve yatay olması gerektiğini düşünüyorum. parmak izi de aynı şekilde yukarıda ya da güç düğmesinde bulunmalıydı. kameranın gece çekimlerinde çok büyük bir iddiası var. gelince, görünce, deneyince ekleyeceğim şeyler olur umarım.
hesabın var mı? giriş yap