• benim o şahıs ne yapayım hoşuma gidiyor birine söylesem mal mısın diyecek bende beni hiç kimsenin takmadığı sosyal ağlarda kendi kendime yazıyorum. arada girip okuyorum hatta unutmayım diye. ne olmus niye batıyor arkadaşım.
  • kullandığım birkaç ağ mevcut ve bunları gördüğüm an basıyorum engeli. bi de sosyal mesaj içerikli caps paylaşanlar var genelde orta yaş üstü teyzeler bu kümeyi oluşturuyor onlarıda aynı şekilde sadeleştiriyorum.

zaten özlü söz okumak istesem ne işim var teyze facebook'ta falan gider vikisöz'e falan girerim. biraz yaratıcı olun.
  • insanların kendilerini rahat ifade edebildiği bir mecradır, sosyal medya. paylaştıkları sözler diğer insanlara birşeyler katıyorsa eğer bir mahsuru yok.
  • msn messenger'ın kişisel iletileri ile ve hatta muhtemelen icq'nun "hakkında" gibi profildeki bölümüyle köklenmiş ve gelişmiş bir hayat felsefesidir.

"unutma unutulanlar unutanları asla unutmazlar..." der icq!
  • bazılarına "dün paylaştığın söz ne güzeldi, tam hatırlayamadım nasıldı" diye sorduğunuzda onların da hatırlayamadıkları sözleri kullanma eylemi. iş olsun, millet beni entelektüel sansın, adam yerine koysun hesabı.
  • belkim birazcık kendisini değerli hissetmek istemiştir. ? belkim birazda o sözcüklerde kendimi bulmuş ve bunun üzerinden kendisini ifade etmeye çalışmak istemiştir kim bilir ?...
  • evet twitter'ı bu amaçla kullanıyorum. ama en azından kimsenun kafasını şişirmiyorum. çünkü bizzat arkadaşım olan kimse yok. tamamen bu amaçla açılmış bi hesap. deftere yazmak yerine orada biriktiriyorum.
  • genellikle eski sevgiliye yazılmış garip cümleler
hesabın var mı? giriş yap