• (bkz: onur kıvrak)
  • önce onur kıvrak'ın kadrodışı kalmasına, sonra süleyman hurma'nın istifasına, en son da şota'nın istifasına sebep olan süreci okuyunca türk futbolunun ne derece profesyonel ellerde olduğunu bir kez daha anlayacaksınız. 1 milyar euro da olsa ligin değeri, 5 para etmez aslında karakteri..

--- spoiler ---
    bordo mavili ekibi sarsan krizde her şey makedonya'daki eski futbolcu milosevski'nin mezarını ziyaret sırasında başlamış.

yönetime yakın kaynakların verdiği bilgiye göre, milosevski'nin mezarına gitmek için trabzonspor kulübü tarafından 3 araç kiralanır. ilk araçta başkan ibrahim hacıosmanoğlu, 2. araçta sportif direktör süleyman hurma 3. araçta ise onur kıvrak ve futbolcular bulunuyordu. süleyman hurma’nın vip araçla tek başına gittiğini gören onur kıvrak bu duruma tepki gösterir. onur, hurma'ya dönerek, “sizin ne özelliğiniz var da bizi minibüs ile gönderiyorsunuz?” diye sorar. bu sözler üzerine hurma ve onur arasında tartışma başlar. hurma onur’a “ben bu takımın sportif direktörüyüm, haddini ve yerini bil” cevabını verir. bunun üzerine çok sinirlenen onur kıvrak “ben de kulübün kaptanıyım asıl sen haddini bileceksin” der ve olay büyür.
    --- spoiler ---
  • (bkz: haydaaa)
  • şaka?
  • trabzonspor' dan bu yönetim ile bir bok olmayacağını gösteren hadisedir.
  • mevcut td kariyeri olarak galibiyet oranı yüzde 38 ile oldukça düşük olan biri.takımın en önemli oyuncusunun gönderilişine sırf "beni buraya hurma getirdi" diyerek sessiz kalıyorsan gitmen iyi olmuş. hadi şimdi hurmayla beraber osmanlıspor dur kayserispor dur vb. gidin orda takılın.
  • (bkz: #52524741) bu sefer güldürmedi.
  • trabzonsporun yeni td bulmasıyla sonuçlanacak istifa'dır. kaç iş günü mayış alacak acaba?
  • 15-20 sene önce imza attım sözleşmeye falan demişti. o zaman da süleyman hurma varmıymış acaba.
hesabın var mı? giriş yap