şükela:  tümü | bugün
  • tüm ergeliğimi sözlük okuyarak geçirip, yazarık başvurusu yapmak için 18 yaşımı beklemiştim zamanında, yıllar ve yıllar önce. farklı bir hesabım vardı o zamanlar. hem sözlüğe, hem yazarlara inanılmaz saygı duyuyordum. o zamanlar 'ekşici piçler' değildik.

en az 1-1.5 yıl çaylak olarak kaldım hepimiz gibi, artık sözlükten de yazarlıktan da ümidimi kesmiştim. gelgelelim bir gün hesabıma giriş yaptım, kısa bir süre önce yazarlığımın onaylandığını gördüm. direkt en sevdiğim başlıklardan birine girip yazar olarak ilk entry'mi girdim. tak, 1 saat içerisinde ilk mesajımı aldım, başka bir entry linkiyle beraber.

-az yukarıda entrynin çok benzerini ben yazmıştım, entry'ni düzenle istersen :)

ay nasıl utandım, bozardım anlatamam. hatta arkadaş beni şikayet etse yazarlıktan atılacağımı sanıp korktum bile. tanım formatında entry girebilmeyi tam öğrenmek için ne kadar çok deneme yaptım kim bilir. adamakıllı entry girmeye başlayana kadar yediğim ayarların haddi hesabı yok. anasını satim formata uyamamaktan öyle korkardım ki, açtığım başlık sayısı yazarlık ömrüm boyunca ya 1, ya 2.

şimdi ise buralarda random bir entry seçsen, içeriğinin 'bana ne amk?' olma ihtimali %20 falan. yazar engelleye engelleye bir hal olduk.
  • en az 4 tane uçurulmuş hesabı olan nesildir.
  • nick ve başlık uyumu'ma bakarak görebilirsiniz.

ben bu halinden daha memnunum o da ayrı !