şükela:  tümü | bugün
 • yaş ile kriterler arasında pozitif korelasyon mevcuttur. hergün hayalimdeki adama 1 yeni skill efendime söyleyeyim yeni bir talent ekliyorum. sonra rüyalarda buluşuyorum.

  olmuyor.
 • (bkz: lady fantasy)
 • hayaldeki sevgili = bir ömür boyu birlikte olunacak kişi dersek, bu konu ile ilgili olarak geliştirdiğim seyahsab teorisi şudur: sevimli, yuvarlak hatlı, akıllı, hoşsohbet, sadık ve becerikli olan her karı* ile evlenilir ancak bu tarz karılar dünya nüfusunun maksimum %35'ini oluşturduğundan aşk ve hormon gibi şeyler icad olunmuştur ki insan nesli tükenmesin. dolayısı ile "böyle birini bulursanız kaçırmayın" demeyeceğim zira siz işinizi bilirsiniz köftehorlar.

  * "aaa karı dedi!" diye geleni tokatlarım. "karı" lafı "bayan" lafından çok daha samimi ve içten. çok zorunuza gittiyse siz de bana herif deyin.
 • genel özellikleri:

  1) 170 cm boyunda
  2) doğal kumral ya da sarışın
  3) yüz güzelliği şart ve bensiz
  4) 55-60 kg arasında
  5) gözleri ela ya da mavi
  6) üniversite mezunu
  7) bacakları çarpık olmayan
  8) tırnakları hafif uzun temiz ve parlatıcılı
  9) diksiyonu düzgün, pelteklik aşırı değilse olabilir
  10) adı buğçe ise tadından yenmez
  11) gamzesi olan
  12) dini müslüman
  13) mesleği doktor ya da öğretmen olan
  14) annesi ev hanımı babası emekli
  15) uzun dalgalı saçlı
  16) beyaz tenli ya da çok koyu olmayacak şekilde esmer tenli
  17) kolları ve bacakları tüysüz
  18) kaşları kalem

  yazılımsal özellikleri:

  1) daha çok arkadaşlarımdan beni kıskanmayan
  2) ilişkilerde güven en önemli şeydir. güvenen.
  3) haklı olduğum konularda dediğimi yapan dediğini yaptıran
  4) ilişkinin 1. günü ile 1. yılı arasında konuşacak çok şeyi olup boş konuşmayan
  5) yılda bir de olsa çocukluk yapıp kendini sevdirmesini bilen
  6) nasıl giyindiğinden çok giydiğiyle nasıl oturup kalkmasını bilen
  7) aile bağlarına saygılı olup arasını kaynana/kayınvalide ile hoş tutan
  8) kedi köpek seven
  9) izmir, ordu, ankara, eskişehir, rize, safranbolu veya istanbullu olan

  donanımsal özellikleri:

  bu özelliklerin içerisine şimdilik bir günlük giyiminde nasıl olması ve nelere özen göstermesi gerektiğini yazacağım. daha önceden de belirttiğim üzere saçlarının uzun olması ama beline kadar da gelmemesi gerekmektedir. dalgalı ve ipeksi saçları olup her defasında koklanıp öpülesi yumuşaklıkta olmalı. kumral ya da sarışın olmanın yanında eğer ki kendisine kızıllık da yakışıyorsa hiç de fena olmaz.

  omuzlarının çok geniş olmasına gerek yok ama bir günlük giyimini anlatacaksam tek omzu düşük ya da tek omzu açık bir beyaz tunik giyip içerisine askısı gözüken bir sütyen giyse de olabilir. bunun yanında saçlarını toplamamasından yanayım. altında tuniğin uzunluğuna göre kısa bir short ve tayt da giyilebileceği gibi sadece tayt ve çorap ile de geçiştirebilir. bunun yanında ayağında topuklu olması gereksiz yerde gereksiz seksiliği sağlıyacağım diye kaşar gibi görünmesine sebebiyet vereceği için sade bir babet giymesinde hiç itirazım olmaz. zaten hayalimdeki kadın değil mi her türlü giydirebilirim.

  bakım seti olarak kendisine çok fazla makyaj yapmamasından yanayım ama yine de bakımlı olması güzeldir. yani kendine bakacak ama günlük bir makyaj için de fondoten, göz kalemi vs çok fazladır. iki allık sürüp ruj sürmesi yeterli. elleri dediğim gibi beyaz tenine (ki çok koyu olmayacak şekilde esmer de olabilir) açık şeffaf ya sertleştirici besleyici oje ya da beyaz veya açık tonlarında pembe oje ve ruj kullanması mümkün.

  bunların dışında ne giydiğinden öte ne giydiğiyle nasıl oturup kalkması gerektiğini bilen biri olacak demiştim ki aslında bu özelliklerini anlat anlat bitmez. her gün insan farklı bir olayla karşılaşıyor farklı bir gün yaşıyor. yanımda olacak bu kadının bir sonraki gün keşke orda şöyle yapmasaydım şeklinde aklına bir şey takılmaması gerekir. kendinden emin ve sözlerin ağızdan bir kere çıkacağının farkında olan kadın gibi kadın olmalıdır. yeri gelince yakın arkadaşlarıma posta koymasıyla olur olmadık anlamsız yere götümü kaldırmasını bilmelidir.

  allah insanın karşısına sağlıklı sıhhatli ve nasipli olanını çıkarsın. yoksa ben de biliyorum bu özellikleri sonradan bile tanışacağım kadına aktaramaycağımı. hayal değil mi anasını satayım parayla olsa neyse derdim..
 • duru bir akıl ve sade bir tarz/görünüm fazlasıyla yeterli dediğimdir.
 • gözlerine baktığımda zamanın durduğu, bakarken gözlerimin acıdığını hissettiğim, saçlarını kokladığımda hatırlamasam da yalnızca ana rahmindeki huzuru hissettiğim anla kıyaslanabilecek bir sulhun zihnimden başlayıp baştan aşağı bir dalganın vücudumu sardığı kadın. gözleri yeşil olmalı, bir kaplan olmalı karşımda, öfkelendiğinde bile söylediklerinin anlamından ziyade sesindeki musikiye odaklanmalıyım, dudaklarının kıvrımına ve genişleyen göz bebeklerine bakarken karşısında tartışmanın mevzuunu unutmalıyım. tartıştıktan sonra mavi sakal'ın "ister misin" parçasının pink floyd'un "shine on you crazy diamond" şarkısına ne kadar da benzediğini konuştuğum bir sevgili. bu ülkeden ayrılıp uzaklara yerleşip yaşamayı her ne kadar çok istesek de para, zaman ve şartların asla müsait olmadığını birlikte fark edip şarap içip, birlikte dertlendiğim bir kadın. çocuk yapsak ne kadar da güzel olurdu diye hayal kurup sonra bu dünyaya bir çocuk sunmanın ne kadar bencilce ve sadece ilkel içgüdülerimizi, hatta basitçe ölüm korkumuzu dindirme çabamızdan ibaret olduğunu birlikte hissetiğimiz ve ağladığımız bir kadın. sevişirken ağlamaklı olduğum, dokunurken zamanın asla yetmeyeceğini ikimizin de bildiği ve bu güne kadar ayrı geçirdiğimiz her bir an için kalbinde ağıtların yankılandığı bir kadın. uzay ve zamanın ötesinde bir olduğum; hayatı ve zamanı büktüğüm tekrar, tekrar, tekrar ve tekrar onun için yaşadığım, biz için... ben için... onun için... her şey ve tek bir atom için yaşadığımız, yaşadığım, yaşayan... tedavi ve tadavül... tüm tekil ve çoğul şahıslar, herşey olduğumuz, büyük patlama... tek... işte o... ezelden beridir aşık olduğum.. tekrar aşık olacağım... o... ben ve o... biziz... ve keşke.
 • (bkz: kevin love)
 • hayalimdeki sevgili sadece ütopyadan ibaret! hep bekliyorum olmuyor istesemde yani.
  okumuş olsun üniversite mezunu kendini gelistiren erkeğin ne istediğini bilen entellektüel bilgi birikimine sahip. kültürlü bir aileden gelen tercihen başının kapalı olmasını istediğim hayal sonuçta istiyorum sadece gerçeklesmiyor.
  bir keresinde tam iste buldum dediğim anda kaybettim ben kaybetim, o değil!!!
  nerdesin, nerdeysen çık gel ben beklemekten yoruldum..
 • (bkz: 404 not found)
  ulan senelerdir içimde kıpırdanma uyandıran biri bile çıkmadı. benim cinsiyetim erkek değil direk odun herhalde.