• ekşi anket tadında, sözlük yazarlarını çocukluk yıllarına veya büyük kaza anlarına geri götürebilecek, her biri anı sahibi izler*...
  • sozluk yazarı olup da fiziksel olarak yaralanmıs kimselerin sahip oldugu...kimilerimiz 4 yasında kafasını yarmakla baslamıstır ise,bu yara izi hos bir sac ayrımı yaratır karizmatik bunyede*
  • çok miktarda bulunmasinin muhabbeti artiracagina inanildigi yara izi grubuna * sözlük içerisinde verilen isim. sahsen kafama düsen bir çitali (bkz: kuleli) uçurtma yüzünden çok derin bir iz tasimam ve "aaa, bu ne" ya da "ne koydun lan kafana" diyen kisilerle samimiyet kurmuslugum vardir.
  • (ara: eski sevgili)
  • küçükken motorsiklet çarpmıştı bana. sağ ayak bileğimde bir yara izi kaldı. hani şimşekler çakar ya bazen, hani gök gürler ya arkasından, işte öyle birşey.
  • ne yazık ki geçirdiğim trafik kazası sonucu cam kırıklarının batmasıyla sırtımda ve göğsümde bir takım yaralar oluştu. ilk zamanlar sabahları uyandığımda çarşafta kan lekeleri görmek beni çok rahatsız ediyordu. hatta şu anda bile o yara izlerine dokunarak acaba cam parçası mı kaldı içeride diye takıntı haline getirmiş durumdayım. estetik tedavi önerenler oldu ama hiç merak edip sormadım bile. sonuçta kendi hatalarım yüzünden başıma gelen bir kazaydı ve bu yaralar aynı hataları tekrarlamamak için bana bir ders olmalıydı. en azından alkollü araba kullanmamam gerektiğini bana hatırlatmalı bu izler. hak etmiştim ben bunu...
  • elimde 11 ay öncesinden kalan 3 tane belirgin yara izi var kafasını okşadığım köpek saolsun
  • sürekli kendimi yakmamdan dolayı sahip olduğum yanık izleri.

neyse ki çok belli belirsizler
hesabın var mı? giriş yap