• sürekli kendimi yakmamdan dolayı sahip olduğum yanık izleri.

neyse ki çok belli belirsizler
  • (ara: eski sevgili)
  • çok miktarda bulunmasinin muhabbeti artiracagina inanildigi yara izi grubuna * sözlük içerisinde verilen isim. sahsen kafama düsen bir çitali (bkz: kuleli) uçurtma yüzünden çok derin bir iz tasimam ve "aaa, bu ne" ya da "ne koydun lan kafana" diyen kisilerle samimiyet kurmuslugum vardir.
  • ilkokul birinci sınıftayken okula giderken çok dibimizden gittiği için kafa tuttuğum mobiletli beni yere itip mobileti ile bacağımın üzerinden geçmişti. hala diz kapağımda izi durur. şerefsiz.

tabii bu olayın beni akıllandırması gerekirdi değil mi? hmmm yani şey...
  • hayal meyal hatırladığım, kuzenimle salondaki mermer sehpanın etrafında dönerken düşüp kaşımı sehpanın köşesine vurmamla oluşan bir iz var. bir tane de hatırlamayamadığım kadar küçükken abimin yerde bıraktığı bıçağın üstüne düşmemle gözümün hemen kenarında oluşan iz var. ikincisi olayda gözüm çıktı diye ödü kopmuş annemlerin.
  • sırtımda kırbaç izleri var. bu yüzden sevişmekten kaçınıyorum. ön tarafta da 3 kurşun izim var. sadece sırt üstü yatınca çok seksi geliyor kadınlara. yüzümde de kılıç yarası var.
  • bugüne kadar hiç düşmedim, yaralanmadım. o yüzden başlıktaki kaza sonucu oluşan yara izleri anılarını okuyamadım bile.
    tek yara izim karnımdaki dikiş izi.. umarım tekrar ameliyat olurum da izler tazelenir
  • abimle konfeksiyon dükkanımızda oyun oynarken düşmem ile açılan sol kaşım ve orada kalan iz. şuan kaşlar uzadığı için çok belli olmasa da zamanın da baya şekil duruyordu. şuan da istediğimde kaşları biraz düzelterek belirgin hale getirebiliyorum.

kaşım açıldığında babamın kafamı koli bandıyla sarması da ayrı bir olaydır :)
  • patenle motorun arkasına tutunmuş gidiyordum birden bir tümseğe takıldık dizim 500 metre kadar yere sütündü. dizimde baya büyük tahribat olmuştu ama 1 aya düzeldi fakat izi kaldı. dudağımda araba kazasından dikiş izi var. kafamda da dikiş var abimle kavga ederken kafamı mermere vurmuştu. çatıdan düştüm dizlerimin üzerine eğilip kalkarken dizlerimden ses çıkar hep (kireçlenme de olabilir) bu yaşa gelmiş olmam bile mucize. ha birde komşunun çocuğu beni abim sanıp kafama tal atmış küçükken yarılmış orda da kafam ama ben hatırlamıyorum.
  • 10 yaşındayken bir akita inu cinsi köpek tarafından ısırılmanın sol kolumda bıraktığı izdir.
hesabın var mı? giriş yap