• "tour de france'a katıldım" demeyi istediğim mesafedir. ama; göztepe->bostancı --vapur molası -- büyükada büyük tur mesafesi ile pek de bdereceye oynayamayacağım mesafedir.
  • büyükada'da 3 büyük + 1 küçük tur, devamında tatlı niyetine aya yorgi tırmanışı, sene 92
  • maximum 5 kilometredir.500 kilometreden fazla gittim diyen yazarların götüne yalan yuva yapmıştır.arabayla ortalama 100 kilometre hızla 5 saatle gidebileceğin bir yolu, türkiye gibi zor fiziki şartlar altında 500 kilometreden fazla yol alan varsa helal olsun.**
  • ankara'da batıkent'ten gazi mahallesi'ne kadar gidip gelmişliğim var. sene 95,96'ydı yanlış hatırlamıyorsam. bisikletimin markası peugeot explorer'dı.
  • üsküdar'dan vapura binip, kabataş'ta inip, istanbul modern'deki da vinci sergisine girip, sonra fındıklı'dan emirgan'a kadar aralarda 2-3 dakika dinlenerek kat ettiğimiz mesafe. emirgan'a yemek molası, sonra tekrar aynı yoldan üsküdar'a dönüş.
  • ataköy-avcılar-ataköy; lakin mesafeyi tam olarak bilmiyorum. bilenler bilmeyenlere anlatsın.
  • 17 gün süren stuttgart - roma arasi turumdur. yaklasik 1500 km.
  • 1 ay antreman sonrasında hızlı tempoda 30 km. hedefim 200 km.
  • bursa'yı bilenler için setbaşı emirsultan arası dfgsdg. yol çok dardı evin alt tarafı da yıldırım çingen mahallesiydi korkuyordum yapacak bir şey yok.
  • denizli çınar - pamukkale. o zamanlar traverterlerin ortasından yol geçerdi. o yokuşu tırmanmak dahil. şimdi google dedi ki git gel toplam 38 km.
hesabın var mı? giriş yap